Ekstremalnie kolorowa kolekcja lakierów Artdeco

Już w sierpniu w sklepach pojawiła się nowa kolekcja lakierów Artdeco. Jest ekstremalnie kolorowa i idealnie odzwierciedla panujące trendy.
Kolorowa kolekcja lakierów Artdeco Jeszcze wyrazistsze pazurki. W sierpniu w sklepach pojawiła się nowa kolekcja lakierów Artdeco. Jest ekstremalnie kolorowa i idealnie odzwierciedla panujące trendy. Letni sezon trwa, a wraz z nim - hegemonia koloru. I to nie byle jakiego! Im bardziej wyrazisty i neonowy, tym lepszy. Marka Artdeco - zapatrzona w barwny korowód na wybiegach najlepszych projektantów - stworzyła nową kolekcję lakierów do paznokci. Bo żywe kolory rządzą również w stylizacji dłoni. Są to lakiery w małych, poręcznych pojemniczkach, które można z powodzeniem zapakować do wyjazdowej kosmetyczki. Cena: 19,50zł.

Letni sezon wciąż trwa, a wraz z nim panuje kolor. I to nie byle jaki! Im bardziej wyrazisty i neonowy - tym lepszy. Marka Artdeco - sugerując się najnowszymi trendami stworzyła nową kolekcję lakierów do paznokci. Bo żywe kolory rządzą również w stylizacji paznokci.

Są to mini lakiery, które można z powodzeniem zapakować do wyjazdowej kosmetyczki.

Zobaczcie 18 nowych odcieni!

Wszystkie kolory znajdziecie w naszej galerii!

Nowa, ekstremalnie kolorowa kolekcja lakierów Artdeco

Cena: 19,50zł

 

 

Zobaczcie też:

Elegancka fryzura w 5 minut - w stylu Jessiki Alby

Prosta i efektowna fryzura w stylu Jessiki Alby