Wpadka: Fergie i jej platynowy blond z odrostami

Włosy Fergie stopniowo stają się coraz jaśniejsze. W konsekwencji nabrały platynowego odcienia, a w połączeniu z ciemnymi odrostami wyglądają niestety tandetnie.

Przez większość swojej kariery Fergie stawiała na włosy koloru blond. I nie było w tym nic złego, bowiem odpowiednio dobrany odcień wyglądał naprawdę przyzwoicie. Później przyszedł czas na małe metamorfozy i artystka zmieniła go na brąz i inne jego odcienie. Ciemne włosy również pasowały piosenkarce.

Ostatnio jednak Fergie postanowiła powrócić do blondu i z każdym kolejnym miesiącem jej włosy stawały się coraz jaśniejsze. Ostatnio na gali Teen Choice w Gibson Amphitheatre, zobaczyliśmy ją w bardzo jasnym, platynowym blondzie, który niekoniecznie wyglądał najlepiej. O ile sam kolor nie rzucałby się w oczy aż tak, o tyle w połączeniu z ciemnym odrostem wyglądał zwyczajnie tandetnie, żeby nie napisać "bazarowo".

Niestety, jeśli decydujemy się na tak jasny, kolor blondu - musimy mieć na uwadze pojawiające się co chwila odrosty, które niestety z atrakcyjnością niewiele mają wspólnego. Można je wytłumaczyć jedynie charakterystyczną koloryzacją typu two tone hair, jednak w jej przypadku nie ma o niej mowy. Możemy za to zaobserwować (niemodne już od dawna) oddzielające się od odrostu pasmo balejażu.

Jedynym plusem jest to, że przynajmniej włosy nie wyglądają do tego wszystkiego na przesuszone i niezdrowe.

Zmiana fryzury nie wyszła artystce na dobre!

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

NEW YORK, NY - APRIL 06:  Award winning singer Fergie celebrates AVON's 125th Celebration at the Believe World Tour at Madison Square Garden on April 6, 2011 in New York City. During the event, Fergie previewed her fragrance Outspoken Intense, scheduled for global release in late summer 2011.  (Photo by Dimitrios Kambouris/Getty Images for AVON)Singer Fergie aka Stacy Ferguson at the 2011 Teen Choice Awards held at Gibson Amphitheatre in Los Angeles, California on 07.08.2011 Credit: Angel Dust/face to face

W naszej galerii znajdziecie inne zdjęcia wokalistki!

 

Zobaczcie też:

Gwiazdy stawiają na fryzury typu glamour

Fryzury Glamour w stylu gwiazd