Rihanna wydaje 2000$ tygodniowo na fryzjera!

Królowa metamorfoz - Rihanna dobrą fryzurę zawdzięcza swojej dzielnej fryzjerce, której zresztą płaci odpowiednie tygodniowe honorarium!

Rihanna od dłuższego czasu nie przestaje nas zaskakiwać ciągłymi zmianami w swoich stylizacjach i fryzurach. Z początku jej włosy były bardzo długie, z czasem jednak gwiazda systematycznie je skracała i zmieniała kolor.

Wciąż zresztą to robi. Wiemy doskonale, że efektowne fryzury zmieniane tak często, są efektem dużej ilości peruk, które zresztą również są odpowiednio stylizowane. Naturalne włosy Rihanny są bowiem bardzo kręcone.

By jej fryzury wyglądały dobrze każdego dnia - gwiazda potrzebuje naturalnie pewnej pomocy. W tym celu zatrudniła osobistą stylistkę (światowej sławy) Ursulę Stephen i płaci jej 1990$ tygodniowo za usługi fryzjerskie, co daje nam około 8.000$ wydanych miesięcznie dolarów, czyli 285$ dziennie, przeznaczonych tylko na czesanie włosów.

Wydaje wam się to dużą kwotą?

Nam wcale nie. I słusznie, bowiem okazało się, że Ursula jest jednocześnie bardzo bliską koleżanką i powiernikiem wszelkich tajemnic artystki.

Poza tym łatwo można się domyślić, że utrzymanie jej włosów w dobrej kondycji wymaga jednak trochę pracy, szczególnie, że gwiazda jest fotografowana właściwie na każdym kroku.

Ona po prostu nie ma wyjścia - musi świetnie wyglądać. Ocenia ją przecież cały świat!

GALERIĘ ZE WSZYSTKIMI METAMORFOZAMI RIHANNY - MOŻECIE ZOBACZYĆ TU!

Fot. Eastnews

Zobaczcie też:

7 najmodniejszych sposobów na fryzury z warkoczem

Fryzury z warkoczem