DKNY stworzyła perfumy za milion dolarów?

Co takiego mogą mieć w sobie perfumy, że ich wartość równa jest sumie 1 miliona dolarów? Marka DKNY coś o tym wie - właśnie stworzyła taki produkt!
DKNY stworzyła perfumy za milion dolarów Marka DKNY wraz z Martinem Katzem stworzyła perfumy warte 1 milion dolarów Marka DKNY wraz z Martinem Katzem stworzyła perfumy warte 1 milion dolarów. Butelka jest ozdobiona 14-karatowym złotem i pokryta kamieniami szlachetnymi Co takiego mogą mieć w sobie perfumy, że ich wartość równa jest sumie 1 miliona dolarów? Marka DKNY coś o tym wie - właśnie stworzyła taki produkt! Butelka perfum DKNY to wynik współpracy między marką a światowej sławy projektantem biżuterii - Martinem Katzem. Cena nie jest przypadkowa, albowiem butelka jest ozdobiona 14-karatowym złotem i pokryta 2.909 kamieniami szlachetnymi, w tym 7,18-karatowym szafirem, 4,03-karatowym diamentem w kształcie gruszki i 3,07-karatowy rubin. To najbardziej luksusowa butelka, jaka kiedykolwiek została stworzona dla zapachu! "Milionowa" butelka perfum DKNY zanim zostanie sprzedana, pojedzie najpierw w światową trasę, aby zebrać pieniądze dla globalnej organizacji "Action Against Hunger", która zajęła się walką z głodem na świecie. To się ceni! Firmy, które wkładają wysiłek na rzecz tworzenia wysokiej jakości, ograniczonej ilości produktów, by zebrać pieniądze na cele charytatywne. Sam zapach będzie do kupienia dla każdego w cenie 42 dolary - oczywiście już bez luksusowej butelki. Wygląda na to, że mamy nowego rekordzistę! I że słynny flakon No. 1 Cliva Christiana, uznawany do tej pory za najdroższy zapach na świecie, został pokonany.

Marka DKNY stworzyła perfumy, które warte są 1 milion dolarów!

Skąd taka suma?

Butelka perfum DKNY to wynik współpracy między marką a światowej sławy projektantem biżuterii - Martinem Katz. Cena nie jest przypadkowa, bowiem butelka jest ozdobiona 14-karatowym złotem, ipokryta2.909kamieniami szlachetnymi, w tym7,18-karatowymszafirem,4,03-karatowym diamentemw kształcie gruszkii3,07-karatowy rubin.

To najbardziej luksusowa butelka jaka kiedykolwiek została stworzona dla zapachu!

Białe złoto w połączeniu z blisko trzy tysiącami kamieni szlachetnych z całego świata - robi wrażenie!

"Milionowa" butelka perfum DKNY (zanim zostanie sprzedana) - pojedzie najpierw w światową trasę, aby zebrać pieniądzedla globalnejorganizacji"Action Against Hunger", która zajęła się walką z głodem na świecie.

To się ceni! Firmy, które wkładają wysiłek na rzecz tworzenia wysokiej jakości, ograniczonej ilości produktów, by zebrać pieniądze na cele charytatywne.

Mogą korzystać na tym na dwa sposoby. Po pierwsze będzie to atrakcyjna oferta dla osób, które szukają unikalnych i luksusowych produktów, którym zależy na prezentowaniu własnego bogactwa i podkreślania statusu (a wiemy doskonale, że takich nie brakuje). Po drugie zasłyną jako firma, która chce uczynić świat lepszym miejscem.

Na koniec - ciekawostka - sam zapach będzie do kupienia dla każdego w cenie 42$ - oczywiście już bez luksusowej butelki.

Wygląda na to, że mamy nowego rekordzistę! I, że słynny flakon No. 1 Cliva Christiana (uznawany do tej pory za najdroższy zapach na świecie - został pokonany).

DKNY - perfumy za milon dolarów

Zobacz również:

Ile kosztują najdroższe perfumy świata?

Najdroższe perfumy świata

Jak oceniacie pomysł DKNY z tak drogą butelką perfum?
Więcej o: