Nowość - żele wzmacniające intensywność koloru włosów

Używane przez nas farby - często zmywają się po zaledwie paru myciach. Marka Artego z myślą o tym - wprowadziła na rynek żele natychmiastowo wzmacniające intensywność koloru.
Żele My Color Reflex Żele wzmacniające intensywność koloru włosów Żel koloryzujący marki Artego z serii My Color Reflex wzmacnia keratynową strukturę włosów. Nie zawiera amoniaku ani składników utleniających. Cena: ok. 70 zł Na rynku kosmetycznym pojawia się coraz więcej nowości, również wśród produktów do koloryzacji włosów. Jedną z nich są żele do natychmiastowej koloryzacji włosów. Marka Artego stworzyła je z myślą o zwiększeniu intensywności koloru włosów, który z czasem po kilku myciach, niestety się wymywa. Kolorowe pigmenty przywierają do włosów podczas aplikacji, częściowo przenikając pod łuski włosów. Produkt My Color Reflex ma również wzmacniać wewnętrzną keratynową strukturę włosów, nadając włosom połysk i miękkość. Żel jest łatwy i szybki w użyciu. Od razu gotowy do aplikacji. Ważne, że nie zawiera amoniaku ani składników utleniających. Jest więc dobrym rozwiązaniem, kiedy chcemy przywrócić włosom nieco intensywniejszego odcienia, ale nie chcemy ich niszczyć zbyt częstym farbowaniem. Kolor zmywa się stopniowo w przeciągu 6/8 myć włosów. Żele można kupić we wszystkich sklepach Polwell na terenie całej Polski oraz w sklepie internetowym www.lokikoki.pl. Cena produktu to ok. 70zł

Na rynku kosmetycznym pojawia się coraz więcej nowości, również wśród produktów do koloryzacji włosów.

Jedną z nich są żele do natychmiastowej koloryzacji włosów. Marka Artego stworzyła je z myślą o zwiększeniu intensywności koloru włosów, który z czasem po kilku myciach, niestety się wymywa.

Kolorowe pigmenty przywierają do włosów podczas aplikacji, częściowo przenikając pod łuski włosów. Produkt My Color Reflex ma również wzmacniać wewnętrzną keratynową strukturę włosów, nadając włosom połysk i miękkość.

Kosmetyk nie jest skuteczny w przypadku rozjaśniania włosów, (czyli w przypadku konieczności otrzymania włosów, co najmniej o stopień jaśniejszych od bazowego koloru) ani drastycznej zmiany koloru. Żel jest łatwy i szybki w użyciu. Od razu gotowy do aplikacji.

Ważne, że nie zawiera amoniaku ani składników utleniających. Jest więc dobrym rozwiązaniem, kiedy chcemy przywrócić włosom nieco intensywniejszego odcienia, ale nie chcemy ich niszczyć zbyt częstym farbowaniem.

Kolor zmywa się stopniowo w przeciągu 6/8 myć włosów.

Zabiegi, jakie można wykonać za pomocą My Color Reflex artego:

- Zmiana refleksu włosów naturalnych lub farbowanych.

- Tonowanie koloru pasemek, balejażu.

- Przedłużenie intensywności i trwałości farby.

- Nadanie refleksowi intensywności po wymieszaniu z farbą.

- Szybko koryguje niepożądane refleksy.

Żele wzmacniające natężenie koloru włosów Artego

Żele można kupić we wszystkich sklepach Polwell na terenie całej Polski oraz w sklepie internetowym www.lokikoki.pl

Cena: ok. 70zł

 

Zobaczcie też:

Jesienne kolory w nowej kolekcji kosmetyków Estee Lauder

Nowa, jesienna kolekcja kosmetyków Estee Lauder

Więcej o: