Nowość - perfumy o zapachu czekolady

Masakï Matsushïma jest dość awangardowym projektantem mody. Wciąż zresztą rozwija swoje niecodzienne pomysły. Nowością, która pojawia się na rynku są perfumy o zapachu czekolady.
Nowość - perfumy o zapachu czekolady Projektant mody Masaki Matsushima wciąż rozwija swoje niecodzienne pomysły Projektant Masaki Matsushima wciąż rozwija swe niecodzienne pomysły. Nowością, która pojawia się na rynku, są wymyślone przez niego perfumy o zapachu czekolady. Projektant Masaki Matsushima wciąż rozwija swe niecodzienne pomysły. Nowością, która pojawia się na rynku, są wymyślone przez niego perfumy o zapachu czekolady - Mat;chocolat. - Gdybym nie był projektantem, chciałbym zostać mistrzem czekolady - powiedział kiedyś Masaki. Mat;chocolat został opisany przez producenta jako zapach niesamowicie zmysłowy, stworzony na bazie wyrafinowanego smaku wyśmienitej czekolady, połączonego z aromatycznymi, orzeźwiającymi owocami. Jego zadaniem jest pobudzanie wszystkich zmysłów. Pierwszą nutą zapachową, którą wyczuwamy, jest orzeźwiający zapach grejpfruta, czarnych porzeczek, arbuza i róży w nutach głowy, które natychmiast ustępują gorącej i gęstej nucie serca z czekoladą, wzmocnioną absolutem kakao. W nutach bazy białe piżmo i drzewo sandałowe. Nietypowy flakon to niezwykłe, techniczne osiągnięcie. Dekoracja i kolor flakonu przypominają aromatyczną i apetyczną czekoladę, która stała się inspiracją dla powstania tego zapachu.

Mat; chocolat to perfumy, które są jednym z najbardziej kreatywnych pomysłów projektanta. Pachną bowiem czekoladą.

Masaki powiedział kiedyś:

Gdybym nie był projektantem, chciałbym zostać mistrzem czekolady".

Mat;chocolat został opisany przez producenta jako zapach niesamowicie zmysłowy, stworzony na bazie wyrafinowanego smaku wyśmienitej czekolady połączonego z aromatycznymi, orzeźwiającymi owocami. Jego zadaniem jest pobudzanie wszystkich zmysłów.

Pierwszą nutą zapachową, którą wyczuwamy jest orzeźwiający zapach grejpfruta, czarnych porzeczek, arbuza i róży w nutach głowy, które natychmiast ustępują gorącej i gęstej nucie serca z czekoladą, wzmocnioną absolutem kakao.

W nutach bazy białe piżmo i drzewo sandałowe.

Perfumy o zapachu czekolady

Nietypowy flakon to niezwykłe, techniczne osiągnięcie. Dekoracja i kolor flakonu przypominają aromatyczną i apetyczną czekoladę, która stała się inspiracją dla powstania tego zapachu.

Dodaj sobie dziewczęcego uroku - zrób koszyczek!

Dodaj sobie dziewczęcego uroku - zrób koszyczek

Więcej o: