Jesienne nowości od Bobbi Brown

Jesień w wydaniu Bobbi Brown będzie pod znakiem Maroka i jego gorących i piaszczystych klimatów. Kraj ten stał się dla niej źródłem inspiracji.
Jesienne nowości od Bobbi Brown Jesień w wydaniu Bobbi Brown upłynie pod znakiem Maroka i jego gorących klimatów Jesień w wydaniu Bobbi Brown upłynie pod znakiem Maroka i jego gorących i piaszczystych klimatów. Kraj ten stał się dla niej źródłem inspiracji. Kilka lat temu Bobbi wybrała się na tygodniową wycieczkę rowerową do Maroka, od góry Atlas do nadbrzeżnych nizin. Jej pierwszym przystankiem był rynek w Marrakeszu, na którym, jak można się domyślić, nie brakowało kolorów! Duże słoje wypełnione nasyconymi pigmentami, zwoje materiału w najbardziej żywych odcieniach, worki z juty i konopi z przyprawami: anyżem, kminkiem i szafranem, tkane dywany z kilimu w przepięknych kolorach niczym z bajek z tysiąca i jednej nocy. Nawet osoby nie mające okazji zobaczyć tego widoku, mogą sobie wyobrazić bogactwo tej krainy. Prowadzona obrazami i zapachem Maroka Bobbi wróciła do domu, a wspomnienia stały się dla niej niewyczerpanym źródłem inspiracji do stworzenia kolekcji na jesień 2011. Kolory o dużej zawartości pigmentu zostały stworzone do tego, by je rozcierać i wykonywać pędzlem plamki i smugi, tworząc w ten sposób pełen barw makijaż, który będzie wyglądał świeżo i naturalnie. Głębokie, przykurzone odcienie i piaskowe tekstury stały się głównym punktem w nowej kolekcji Marrakesh Chic. Wśród nowości pojawia się również Hydrating Rich Cream Cleanser, czyli pianka do oczyszczania twarzy, z formułą stworzoną z myślą o tym, by oczyszczać i odświeżać skórę, bez podrażniania i wysuszania (cena 125 zł). W sprzedaży pojawią się też błyszczyki Bobbi Brown w nowej pojemności, z nowym aplikatorem oraz zestawy do makijażu z paletą, kosmetyczką i pędzelkami. Ceny: pomadki - 110 zł, cień Rich Color Eye Shadow - 120 zł, błyszczyki - 100 zł.

Kilka lat temu, Bobbi wybrała się na tygodniową wycieczkę rowerową do Maroko, od góry Atlas i nadbrzeżnych nizin. Jej pierwszym przystankiem był rynek w Marrakeszu, na którym jak można się domyślić nie brakowało kolorów!

Duże słoje wypełnione nasyconymi pigmentami, zwoje materiału w najbardziej żywych odcieniach, worki z juty i konopi z przyprawami: anyżem, kminkiem i szafranem, tkane dywany z kilimu w przepięknych kolorach niczym z bajek z tysiąca i jednej nocy.Nawet osoby nie mające okazji zobaczyć tego widoku, mogą sobie wyobrazić bogactwo tej krainy.

Prowadzona obrazami i zapachem Maroka Bobbi wróciła do domu, a wspomnienia stały się dla niej niewyczerpanym źródłem inspiracji do stworzenia kolekcji na jesień 2011. Kolory o dużej zawartości pigmentu zostały stworzone do tego, by je rozcierać i wykonywać pędzlem plamki i smugi, tworząc w ten sposób pełen barw makijaż, który będzie wyglądał świeżo i naturalnie.

Głębokie, przykurzone odcienie i piaskowe tekstury stały się głównym punktem w nowej kolekcji Marrakesh Chic.

Wśród nowości pojawia się również Hydrating Rich Cream Cleanser, czyli pianka do oczyszczania twarzy z formuła, stworzoną z myślą o tym, by oczyszczać i odświeżać skórę, bez podrażniania i wysuszania. (Cena: 125zł)

W sprzedaży pojawią się też błyszczyki Bobbi Brown w nowej pojemności, z nowym aplikatorem oraz zestawy do makijażu z paletą, kosmetyczką i pędzelkami.

Jesienne nowości Bobbi Brown

Ceny:

- Pomadki 110zł,

- Cień Rich Color Eye Shadow - 120zł,

- błyszczyki 100zł

 

Zobaczcie też:

Nowość - perfumy o zapachu czekolady

Perfumy o zapachu czekolady

    Więcej o: