Paris Hilton czerpie inspiracje od Katy Perry?

Paris Hilton została ostatnio przyłapana przez paparazzi. Celebrytka stała przed trudnym wyborem peruki. Czyżby spodobał jej się styl Katy Perry?

Można by powiedzieć, że sława Paris Hilton jest fenomenem. Jest gwiazdą filmów z niższej półki, kariera wokalna również nie rozwinęła się szczególnie spektakularnie i właściwie gdyby nie to, że jest córką znanego milionera - raczej nie miałaby większych szans, na to by zaistnieć w świecie gwiazd.

Żyje na oczach milionów. Nie posiada żadnego specjalnego talentu, a zajmuje się wszystkim. Nie słynie z niczego godnego uwagi, a to za nią biegają tłumy paparazzich. Jedno więc przyznać jej trzeba - jest świetna w byciu sławną. Jest jedną z tych celebrytek, które bez błysku fleszy nie mogłyby żyć. Musi być w centrum uwagi wszędzie gdzie się pojawi.

Wciąż jest o niej głośno, a media rozpisują się na temat mniejszych i większych skandali z jej udziałem. Paris nie schodzi z pierwszych stron gazet.

Ostatnio zwróciliśmy jednak uwagę na to, że styl Paris Hilton nieco ewaluował. I to w tym dobrym sensie. Czyżby jednak gwiazda chciała zaskoczyć nas po raz kolejny? Przyłapana przez paparazzi na przymierzaniu kolorowych peruk - tajemniczo się uśmiechała...

Czyżby rasowa blondynka stawała się fanką stylizacji w stylu Katy Perry?

PARIS HILTON

Katy Perry in promotional pictures for her 'Teenage Dream' album, and singles 'California Gurls' and 'Teenage Dream'. *NOTE TO PHOTODESKS - IF USED PLEASE CREDIT CAPITOL MUSIC GROUP/SPLASH NEWS*  Pictured: Katy Perry 'Teenage Dream' album cover  Ref: SPL198296  280710   Picture by: Capitol Music Group/Splash News     Splash News and Picture Agency does not claim any Copyright or License in the attached material. Any downloading fees charged by Splash are for Splash's services only, and do not, nor are they intended to, convey to the user any Copyright or License in the material. By publishing this material , the user expressly agrees to indemnify and to hold Splash harmless from any claims, demands, or causes of action arising out of or connected in any way with user's publication of the material.

Zobaczcie też:

Jesienne nowości od Bobbi Brown

Jesienne nowości Bobbi Brown