Seksowna Rosie Huntington-Whiteley dla Burberry. Zdjęcia zza kulis!

Rosie Huntington - Whiteley została ostatnio twarzą zapachu Burberry - Body. Sama nazwa sugeruje, że piękna modelka i jej kształty idealnie nadają się do promowania produktu. Koniecznie zobaczcie kulisy reklamy!

O perfumach zrobiło się głośno dzięki kampanii reklamowej, jaką rozpoczęła marka Burberry. Występuje w niej niezwykle seksowna Rosie Huntington-Whiteley. Marka nie podała nut zapachowych Body, udostępniła jedynie zdjęcie brytyjskiej modelki opatrzone komentarzem dyrektora kreatywnego marki Burberry Christophera Bailey'a, że perfumy Burberry Body będą ikoną brytyjskiego stylu podobną dotychczasowym wydaniom perfum Burberry, ale w bardziej zmysłowej odsłonie.


Zdjęciami zajął się sam Mario Testino, który kto jak kto - ale na tworzeniu zdjęć do reklam zna się jak nikt! Marka Burberry tym razem postawiła na zmysłowość - jeszcze nigdy nie oglądaliśmy tak odważnej kampanii w wydaniu tego domu mody. Rosie jest nową i pierwszą twarzą tego zapachu. Według Christopfera Baileya równie odważny i przełomowy jak sesja ma być sam zapach:

Burberry Body to najbardziej ekscytujące wydawnictwo, które kiedykolwiek stworzyliśmy. Duch marki ma być uchwycony w niezwykły, zmysłowy i uderzający sposób.

Perfumy mają ukazać się w sprzedaży już 1 września. Tymczasem w sieci pojawiły się zdjęcia modelki. Zobaczcie jak zmysłowo prezentuje się za kulisami!

Zobaczcie też:

Kobiece fryzury Rosie Huntington-Whiteley

Rosie Huntington - Whiteley

Więcej o: