Nowe perfumy od Versace. Udana kampania z Abbey Lee Kershaw

Yellow Diamond to kolejny zapach od Versace. W najnowszej kampanii wystąpiła Abbey Lee Kershaw.
Nowe perfumy od Versace Udana kampania z Abbey Lee Kershaw Yellow Diamond to kolejny zapach od Versace w tematycznej butelce nawiązującej do kamieni szlachetnych. W najnowszej kampanii wystąpiła Abbey Lee Kershaw Yellow Diamond to kolejny zapach od Versace. W najnowszej kampanii wystąpiła Abbey Lee Kershaw. To już kolejny zapach Versace w tematycznej butelce nawiązującej do kamieni szlachetnych. Crystal Noir oraz Bright Crystal, bo o nich mowa, świetnie się sprzedają i był to zapewne jeden z powodów do stworzenia kolejnego zapachu. W kampanii zapachu występuje Abbey Lee Kershaw. Zdaje się, że jest to pierwsza kampania w tym sezonie, w której modelka bierze udział. Dla nikogo nie będzie niespodzianką wiadomość, kto stoi za udanymi zdjęciami reklamowymi... Jest to oczywiście sam Mario Testino, bez którego najlepsze marki świata nie wyobrażają sobie dziś robienia nowej kampanii. Najnowszy zapach będzie świeży, bo przede wszystkim cytrusowy. Główne nuty zapachowe: Nuta Głowy: limonka, bergamotka, neroli, sorbet gruszkowy Nuta Serca: kwiat pomarańczy, mimoza, frezja, lilia wodna Nuta Bazy: bursztyn, piżmo, drewno guaiac.

To już kolejny zapach Versace w tematycznej butelce nawiązującej do kamieni szlachetnych. Dwa poprzednie były doskonałe.

Crystal Noir oraz Bright Crystal, bo o nich mowa świetnie się sprzedają i był to zapewne jeden z powodów do stworzenia kolejnego zapachu. Najnowsze perfumy nazywają się Yellow Diamond.

W kampanii zapachu występuje Abbey Lee Kershaw. Zdaje się, że jest to pierwsza kampania w tym sezonie, w której modelka bierze udział. Dla nikogo nie będzie niespodzianką wiadomość, kto stoi za udanymi zdjęciami reklamowymi... Jest to oczywiście sam Mario Testino - bez którego najlepsze marki świata nie wyobrażają sobie dziś robienia nowej kampanii.

Najnowszy zapach będzie świeży, bo przede wszystkim cytrusowy.

Główne nuty zapachowe:

Nuta Głowy: limonka, bergamotka, neroli, sorbet gruszkowy,

Nuta Serca: kwiat pomarańczy, mimoza, frezja, lilia wodna,

Nuta Bazy: bursztyn, piżmo, drewno guaiac.
Versace - Yellow Diamond

Przypomnijmy też kilka informacji o poprzednich zapachach:

Zapach o nazwie Versace Bright Crystal charakteryzuje się niebywałą świeżością kwiatów połączonych w wibrujący aromat.

Kompozycja zapachowa stworzona została z takich nut jak yuzu, akord mrozu oraz owoc granatu, nuty serca to magnolia, kwiat lotosu oraz piwonia.

Versace Bright Crystal

Crystal Noir to zapach elegancki, słodki i wyjątkowo charakterystyczny. Mimo, że wyraźnie czuć kokosowe nuty, nie można nazwać zapachu banalnym lub owocowym. Crystal Noir to klasa, w bardzo uroczym i kobiecym wydaniu.

Versace - Crystal Noir

 

Zobacz też:

Metamorfozy fryzjerskie Agyness Deyn

Metamorfozy Agyness Deyn

Lula już w Twoim telefonie

Mobilna Lula - Lula w Twoim telefonie

Zdjęcie z której kampanii reklamowej podoba wam się najbardziej?