Nowa, kolorowa kolekcja lakierów marki Rimmel

W najnowszej kolekcji marki Rimmel wciąż dominują intensywne kolory. Jesień wcale nie musi być smutna i bezbarwna.
Nowa kolekcja lakierów marki Rimmel Dziewięć sposobów na zatrzymanie wakacji. W najnowszej kolekcji lakierów marki Rimmel "I Love Lasting Finish" wciąż dominują intensywne kolory. Jesień wcale nie musi być smutna i bezbarwna. Nikt nie lubi końca lata. Dla większości osób pożegnanie ze słońcem i ciepłem bywa trudne. Kolekcja kolorowych lakierów powstała z myślą o tym, by zatrzymać lato jeszcze odrobinę dłużej. Lakier do paznokci "I Love Lasting Finish" to dziewięć intensywnych barw dla kobiet, które lubiącej bawić się modą. Producent zapewnia, że lakier jest trwały, nie odpryskuje i nie odbarwia paznokci. Soczysta zieleń, fiolet czy błękit to tylko niektóre z dostępnych odcieni. W sprzedaży jest dziewięć nowych kolorów: Magenta Magic, Perfect Plum, Azure, Green Grass, Sunshine, Tangerine Queen, Black Cherries, Black Cab, Your Majesty.

Nikt nie lubi końca lata. Dla większości osób pożegnanie ze słońcem i ciepłem bywa trudne. Kolekcja kolorowych lakierów powstała z myślą o tym, by zatrzymać lato jeszcze odrobinę dłużej.

Lakier do paznokci I Love Lasting Finish to dziewięć intensywnych barw dla kobiet, które lubiącej bawić się modą. Producent zapewnia, że lakier jest trwały, nie odpryskuje i nie odbarwia paznokci. Soczysta zieleń, fiolet czy błękit to tylko niektóre z dostępnych odcieni.

W sprzedaży jest dziewięć nowych kolorów:

- Magenta Magic

- Perfect Plum

- Azure

Green Grass

Sunshine

Tangerine Queen

Black Cherries

Black Cab

Your Majesty

Cena: 9,90zł

Nowe lakiery marki Rimmel

Zobaczcie również:

Nowa kolekcja błyszczyków BeYu

Nowe błyszczyki BeYu

Lula już w Twoim telefonie

Mobilna Lula - Lula w Twoim telefonie