J'adore Dior - czyli doskonały spot reklamowy?

Charlize Theron jest twarzą perfum Diora już od dawna, ale najnowszy spot reklamowy tych kultowych perfum to prawdziwy majstersztyk! Oprócz aktorki w reklamie pojawiają się również Grace Kelly, Marlene Dietrich i Marilyn Monroe.
Charlize w doskonałym spocie W reklamie Diora zobaczymy też inne gwiazdy Charlize Theron wystąpiła w nowym, zachwycającym spocie reklamującym perfumy Diora Takiej reklamy nie widzieliśmy od dawna! Spóźniona na pokaz Charlize Theron biegnie po schodach, a po drodze mija inne modelki, wśród których pojawiają się Grace Kelly, Marlene Dietrich i Marilyn Monroe. Charlize w biegu zakłada piękną, złotą suknię i wychodzi na wybieg. W pewnym momencie wypowiada cicho "J'adore"... Tak właśnie wygląda najnowszy spot reklamujący kultowe perfumy Diora J'adore. Owocowo-kwiatowa kompozycja jest wciąż jednym z najlepiej sprzedających się zapachów. Ma prostą butelkę ze szkła, którą wieńczy złota nakrętka. J'adore pachnie mandarynkami, orchideą i śliwką.

Takiego spotu reklamowego nie widzieliśmy od dawna! Spóźniona na pokaz Charlize Theron biegnie po schodach, po drodze mijając inne modelki, wśród których pojawiają się: Grace Kelly, Marlene Dietrich i Marilyn Monroe (sobowtóry są absolutnie nieprawdopodobne), w biegu zakłada piękną, złotą suknię i wychodzi na wybieg wypowiadając cicho: J'adore...

Nic z tego, co można opisać słowami nie odda klimatu tego rewelacyjnego spotu. Naszym zdaniem znalazło się w niej wszystko co w reklamie takiego luksusowego produktu znaleźć się powinno! Pomysł sprawdził się w 100%.

Przypomnijmy, że zapach J'adore marki Dior został wprowadzony na rynek 12 lat temu. Dziś jest zaliczany do jednych z najlepszych perfum w historii.

Owocowo-kwiatowy Dior J'adore jest bowiem wciąż jednym z najlepiej sprzedających zapachów. Ma prostą butelkę ze szkła, którą wieńczy złota nakrętka. W kształcie przypomina klepsydrę. Jest to zmysłowy zapach z nutami mandarynki, orchidei, fioletu i śliwki. Idealnie komponuje się z tak zwaną małą czarną. Dziś śmiało można nazwać go kultowym.

Charlize Theron od dłuższego czasu jest jego ambasadorką i świetnie sprawdza się w tej roli. Marka Dior co jakiś czas rozpoczyna nowe kampanie tego zapachu, ale ta najnowsza robi na nas największe wrażenie.

Zobaczcie sami:

Zobaczcie też:

Najmodniejsze fryzury - trendy z paryskich wybiegów

Trendy z paryskich wybiegów - najmodniejsze fryzury