Jak powiększyć oczy makijażem? Postaw na kreski w stylu retro!

Powiększenie oczu za pomocą makijażu to jeden z najcenniejszych trików wizażystów. Nauczcie się prostych sposobów i zróbcie to w najmodniejszym stylu retro!
Jak powiększyć oczy makijażem? Postaw na kreski w stylu retro Sekretem makijażu retro są grube czarne kreski na górnej i dolnej powiece, sztuczne rzęsy oraz odpowiednie zacieniowanie kącika oka w miejscu załamania powieki Powiększenie oczu za pomocą makijażu to jeden z najcenniejszych trików wizażystów. Nauczcie się prostych sposobów i zróbcie to w najmodniejszym stylu retro! Wiele z nas chce wiedzieć, jak to zrobić. Duże oczy to marzenie niemal każdej kobiety. W końcu to one są zwierciadłem duszy i to właśnie na nie zwracamy uwagę w pierwszej kolejności, patrząc na czyjąś twarz. Gwiazdy dobrze wiedzą, że na zdjęciach z czerwonego dywanu najbardziej liczą się dwa elementy: piękne kreacje i podkreślone oczy! Nic tak nie dodaje seksapilu jak spojrzenie. Ostatnio modny stał się tak zwany styl retro. Dotyczy to nie tylko stylizacji, ale również fryzur i makijażu. Jedną z pierwszych i kultowych już dziś postaci, którą doskonale kojarzymy z charakteryzacją w tym stylu, jest Twiggy. To właśnie ona zapoczątkowała modę, w której oczy były podkreślane w ten specyficzny i charakterystyczny sposób. Dziś wiele gwiazd wraca do tego wizerunku. Wśród wiernych fanek znajduje się między innymi Adele czy Evan Rachel Wood. Sekretem wykonania takiego makijażu są wyraziste czarne kreski, sztuczne rzęsy oraz odpowiednie zacieniowanie kącika oka w miejscu załamania powieki. Kreska na górnej powiece powinna być gruba i przeciągnięta w kierunku zewnętrznego kącika, tak aby tworzyła efekt kociego oka. To samo powinno dziać się z kreską przy dolnej powiece, namalowanej tuz pod linią rzęs, z tą różnicą, że ta druga powinna być prosta. Przyda się również biała kredka, którą wypełni miejsce przy samych rzęsach i optycznie podkreśli oko oraz obowiązkowo sztuczne rzęsy.

Wiele z nas chce wiedzieć jak to zrobić. Duże oczy to marzenie niemal każdej kobiety. W końcu to one są zwierciadłem duszy i to właśnie na nie zwracamy uwagę w pierwszej kolejności patrząc na czyjąś twarz.

Gwiazdy dobrze wiedzą, ze na zdjęciach z czerwonego dywanu najbardziej liczą się dwa elementy: piękne kreacje i podkreślone oczy! Nic tak nie dodaje seksapilu jak spojrzenie...

Ostatnio modny stał się tak zwany styl retro. Dotyczy to nie tylko stylizacji, ale również fryzur i makijażu. Jedną z pierwszych i kultowych już dziś postaci, którą doskonale kojarzymy z charakteryzacją w tym stylu jest Twiggy. To właśnie ona zapoczątkowała modę, w której oczy były podkreślane w ten specyficzny i charakterystyczny sposób.

Dziś wiele gwiazd wraca do tego wizerunku. Wśród wiernych fanek znajduje się między innymi Adele, czy Evan Rachel Wood. Wam również go polecamy!

Sekretem wykonania takiego makijażu są wyraziste czarne kreski, sztuczne rzęsy oraz odpowiednie zacieniowanie kącika oka w miejscu załamania powieki.

Kreska na górnej powiece powinna być gruba i przeciągnięta w kierunku zewnętrznego kącika, tak aby tworzyła efekt kociego oka. To samo powinno dziać się z kreską przy dolnej powiece, namalowanej tuz pod linią rzęs, z tą różnicą, że ta druga powinna być prosta. Przyda się również biała kredka, którą wypełni miejsce przy samych rzęsach i optycznie podkreśli oko oraz obowiązkowo sztuczne rzęsy.

Adele

Obejrzyjcie instruktaż:

Zobaczcie także:

Makijaże Luli - jesienią rządzi granat

Makijaże Luli - Anna Gostkiewicz

Więcej o: