Nowość - kremy do depilacji z mango, kasztanem i jedwabiem

Eveline Cosmetics wprowadza właśnie na rynek nowości w postaci kremów do depilacji. Produkty przeznaczone są do damskich zadań specjalnych.
Krem do depilacji z mango Eveline Cosmetics wprowadza właśnie nowości w postaci kremów do depilacji. Eveline Cosmetics rozszerzyła linię kosmetyków do depilacji o kolejne produkty. Unikalna formuła kremów dodatkowo opóźnia proces odrastania włosków. Kremy do depilacji przeznaczone są do damskich zadań specjalnych. Eveline Cosmetics rozszerzyła linię kosmetyków do depilacji o kolejne produkty. Zaletą kremów ma być ich unikalna formuła, która dodatkowo opóźnia i spowalnia proces odrastania włosków. Firma proponuje 3 nowości: Krem do depilacji skóry wrażliwej Bio Depil 9 w 1 z koenzymem Q10 plus R i proteinami jedwabiu. Krem jest przeznaczony do bardzo wrażliwej skóry. Działa delikatnie, nie powodując podrażnień. Kosmetyk zawiera proteiny jedwabiu, które mają zapewnić doskonałe nawilżenie skóry oraz naturalny wyciąg z aloesu, łagodzący i kojący podrażnienia. Formuła kosmetyku jest wzbogacona dodatkowo o koenzym Q10 plus R, który pielęgnuje i wygładza skórę. Krem do depilacji skóry wrażliwej ze skłonnością do pękających naczynek z wyciągiem z kasztanowca, arniki i skrzypu polnego. Jego zadaniem specjalnym jest pielęgnacja skóry ze skłonnością do pękających naczynek. Zawartość wyciągów z kasztanowca, skrzypu i arniki wzmacnia naczynia krwionośne i zapobiega powstawaniu "pajączków". Głęboko nawilżający krem do depilacji skóry suchej i wrażliwej z wyciągiem z mango, monoi de tahiti i masłem karite to kolejna nowość marki. Wyciąg z mango, masło karite oraz biowyciąg z Monoi de Tahiti (kwiat gardenii) zawarte w kremie mają pielęgnować skórę w trakcie depilacji oraz utrzymać prawidłowy poziom nawilżenia skóry do 24 godzin po przeprowadzonej depilacji. Polecany do depilacji skóry nóg, rąk, pach i okolic bikini. Cena detaliczna to ok. 7,50 zł.

Eveline Cosmetics rozszerzyła linię kosmetyków do depilacji o kolejne produkty. Zaletą kremów ma być ich unikalna formuła, która dodatkowo opóźnia i spowalnia procesy odrastania włosków.

Firma proponuje 3 nowości:

- Krem do depilacji skóry wrażliwej Bio Depil 9w1 z koenzymem Q10+R i proteinami jedwabiu

Przeznaczony do bardzo wrażliwej skóry. Działa delikatnie, nie powodując podrażnień. Kosmetyk zawiera proteiny jedwabiu, które mają zapewnić doskonałe nawilżenie skóry oraz naturalny wyciąg z aloesu, łagodzący i kojący podrażnienia. Formuła kosmetyku jest wzbogacona dodatkowo o koenzym Q10+R, który pielęgnuje i wygładza skórę.

- Krem do depilacji skóry wrażliwej ze skłonnością do pękających naczynek z wyciągiem z kasztanowca, arniki i skrzypu polnego

Jego zadaniem specjalnym jest pielęgnacja skóry ze skłonnością do pękających naczynek. Zawartość wyciągów z kasztanowca, skrzypu i arniki wzmacnia naczynia krwionośne i zapobiega powstawaniu "pajączków".

- Głęboko nawilżający krem do depilacji skóry suchej i wrażliwej z wyciągiem z mango, monoi de tahiti i masłem karite

Wyciąg z mango, masło karite oraz biowyciąg z Monoi de Tahiti (kwiat gardenii) zawarte w kremie mają pielęgnować skórę w trakcie depilacji oraz utrzymać prawidłowy poziom nawilżenia skóry do 24 godzin po przeprowadzonej depilacji. Polecany do depilacji skóry nóg, rąk, pach i okolic bikini.

Cena detaliczna ok. 7,50 PLN

 

Zobacz również:

Najlepsze metamorfozy gwiazd

Najlepsze metamorfozy gwiazd

Więcej o: