Jesienne kolory lakierów do paznokci

Szukacie jesiennych inspiracji w stylizacji paznokci? Nie wiecie na jakie kolory lakierów postawić? Oto najnowsza propozycja marki Delia Cosmetics.
Jesienne kolory lakierów do paznokci Lakiery firmy Delia Cosmetics. Szukacie jesiennych inspiracji w stylizacji paznokci? Nie wiecie na jakie kolory lakierów postawić? Sprawdźcie najnowszą propozycję marki Delia Cosmetics. Nowa kolekcja lakierów do paznokci Delia Cosmetics przygotowana została z myślą o nadchodzącej jesieni i o nowych trendach w stylizacji paznokci. W palecie znajdziemy emalie w kolorach piasku i morza, przywodzących na myśl minione lato. Wachlarz 24 kolorów zaczyna się od piaskowych odcieni i ciepłych pomarańczy, a sięga po nasycone błękity i granaty. Nowe emalie zawierają kompleks PROSILK, w skład którego wchodzą aktywne składniki wzbogacone o proteiny jedwabiu, zatem emalie mają również właściwości nawilżające. Cena: 5,50 zł.

Nowa kolekcja lakierów do paznokci Delia Cosmetics przygotowana została z myślą o nadchodzącej jesieni i o nowych trendach w stylizacji paznokci. W palecie znajdziemy emalie w kolorach piasku i morza przywodzących na myśl minione lato. Nowości zaczynają się od piaskowych odcieni i ciepłych pomarańczy aż po nasycone błękity i granaty.

W kolekcji sezonowej znajdziecie 24 nowe kolory.

Nowe emalie zawierają kompleks PROSILK, w skład którego wchodzą aktywne składniki wzbogacone o proteiny jedwabiu, mają również właściwości nawilżające.

Nowe lakiery do paznokci Delia Cosmetics

Cena: 5,50 PLN

Nowa kolekcja lakierów do paznokci Delia Cosmetics

Zobaczcie też:

Gwiazdy kochają two tone hair

gwiazdy, two tone hair

Lula już w Twoim telefonie

Mobilna Lula - Lula w Twoim telefonie