Megan Fox w świątecznej kampanii Armani Beauty

Megan Fox została twarzą marki Armani Beauty już rok temu, ale muzą projektanta jest  znacznie dłużej. Zobaczcie zdjęcie ze świątecznej kampanii reklamowej.
Megan Fox na święta Megan Fox w świątecznej kampanii Armani Beauty. Megan Fox została twarzą marki Armani Beauty już rok temu, ale muzą projektanta jest znacznie dłużej. Pojawił się na zdjęciach ze świątecznej kampanii. Megan Fox została twarzą marki Armani Beauty już rok temu, ale muzą projektanta jest znacznie dłużej. Pojawiły się już zdjęcia ze świątecznej kampanii reklamowej. "Ona uosabia całą sobą ducha dzisiejszej kobiety: jest pewna siebie, wolna i uwodzicielska. Jej piękno to: kobiecość, zmysłowość i siła" - mówił o niej Armani. I trzeba przyznać, że ma on wiele racji. Twarz Megan Fox jest wręcz stworzona do promowania produktów kosmetycznych. Proporcji twarzy może pozazdrościć jej niejedna kobieta. Aktorkę mogliśmy zobaczyć w reklamach kosmetyków do makijażu oraz produktów pielęgnacyjnych. W jednym wydaniu uwodziła czerwienią ust i czarującym spojrzeniem, w drugiej odsłonie pokazała się z zupełnie innej, bardziej naturalnej strony. Jak co roku, wraz z rozpoczęciem sezonu jesiennego, marki kosmetyczne zaczęły przygotowywać kampanie zimowe i świąteczne. W świątecznej kampanii Armani perłowy cień i bordowy kolor pomadki mówią same za siebie. Od razu widać z jaką porą roku mamy do czynienia. Kolekcja kosmetyków do makijażu jest limitowana i nazywa się "Madre Perla".

Ona uosabia całą sobą ducha dzisiejszej kobiety: jest pewna siebie, wolna i uwodzicielska. Jej piękno to: kobiecość, zmysłowość i siła" - mówił o niej Armani.

I trzeba przyznać, że ma on wiele racji. Twarz Megan Fox jest wręcz stworzona do promowania produktów kosmetycznych. Proporcji twarzy może pozazdrościć jej niejedna kobieta. Aktorkę mogliśmy zobaczyć w reklamach kosmetyków do makijażu oraz produktów pielęgnacyjnych. W jednym wydaniu uwodziła czerwienią ust i czarującym spojrzeniem, w drugiej odsłonie pokazała się z zupełnie innej, bardziej naturalnej strony.

Jak co roku, wraz z rozpoczęciem sezonu jesiennego, marki kosmetyczne zaczęły przygotowywać kampanie zimowe i świąteczne.

Oto najnowsze zdjęcie Megan Fox. Perłowy cień i bordowy kolor pomadki mówią tu same za siebie. Od razu widać z jaką porą roku mamy do czynienia. Kolekcja kosmetyków do makijażu jest limitowana i nazywa się "Madre Perla".

Zajrzyjcie też do naszej galerii i porównajcie zdjęcia Megan Fox z poprzednich kampanii dla Armani Beauty!

Megan Fox - świąteczna kampania Armani Beauty

Emmy 2011 - najlepsze i najgorsze charakteryzacje gwiazd

Emmy 2011 - najlepsze i najgorsze charakteryzacje gwiazd

Lula już w Twoim telefonie

Mobilna Lula - Lula w Twoim telefonie

Więcej o: