Torty, ciastka i aniołki, czyli sztuka robienia...mydełek!

Patrząc na zdjęcie trudno uwierzyć, że smakowicie wyglądający tort może być... mydłem. I to nie tyle jakim! Zobaczcie oryginalny pomysł firmy Tso Moriri.
Mydła w kształcie tortów i ciastek Tso Moriri kusi klientów nie tylko zapachami Tso Moriri kusi klientów nie tylko zapachami, ale również smacznym wyglądem kosmetyków. Wypuściła linię mdeł, które kształtem przypominają torty i ciastka Patrząc na zdjęcie trudno uwierzyć, że smakowicie wyglądający tort może być... mydłem. I to nie tyle jakim! Zobaczcie oryginalny pomysł firmy Tso Moriri. W świecie kosmetyków jeszcze wiele może nas zaskoczyć! Era pachnących wszystkimi zapachami świata żeli przechodzi do lamusa. Firma Tso Moriri chce zachęcić swoich klientów nie tylko pięknymi zapachami, ale również niezwykle smacznym wyglądem swoich produktów. Mowa o mydełkach. I to nie byle jakich! Bo faktycznie patrząc na kawałki tortów wyglądających jak te, którym my kobiety nie potrafimy się oprzeć - chce się je mieć. Tym bardziej, że w przeciwieństwie do słodkich ciastek - mają zero kalorii! Torty to jednak nie wszystkie kuszące propozycje firmy. Wszystkie mydełka mają oryginalny, przyciągający uwagę wygląd, a poza tym są to kosmetyki organiczne. Oprócz słodkich propozycji - możemy nabyć również zupełnie inne, nie mniej ciekawe mydełka, w tym takie, które przypominają figurki aniołków. To doskonała propozycja na prezent! Cena: 15-18 zł (150 g)

W świecie kosmetyków jeszcze wiele może nas zaskoczyć! Era pachnących wszystkimi zapachami świata żeli przechodzi do lamusa. Firma Tso Moriri chce zachęcić swoich klientów nie tylko pięknymi zapachami, ale również niezwykle smacznym wyglądem swoich produktów.

Mowa o mydełkach. I to nie byle jakich! Bo faktycznie patrząc na kawałki tortów wyglądających jak te, którym my kobiety nie potrafimy się oprzeć - chce się je mieć. Tym bardziej, że w przeciwieństwie do słodkich ciastek - mają zero kalorii!

Torty to jednak nie wszystkie kuszące propozycje firmy. Wszystkie mydełka mają oryginalny, przyciągający uwagę wygląd, a poza tym są to kosmetyki organiczne.

Oprócz słodkich propozycji - możemy nabyć również zupełnie inne, nie mniej ciekawe mydełka, w tym takie, które przypominają figurki aniołków.

To doskonała propozycja na prezent!

Cena: 15 - 18 zł (150 g)

Przykładowe propozycje znajdziecie w naszej galerii!

Mydełka Tso Moriri

Zobacz też:

Piękna i świetlista skóra? Katy Perry korzysta z trików Beyonce

Piękna i świetlista skóra? Katy Perry korzysta z trików Beyonce

Lula już w Twoim telefonie

Mobilna Lula - Lula w Twoim telefonie

Więcej o: