Chcesz przyciągnąć uwagę? Postaw na czerwoną pomadkę!

Usta pomalowane czerwoną pomadką to prawdziwy atrybut kobiecości. Nie są to żadne przypuszczenia. To fakt potwierdzony naukowo.
Postaw na czerwoną pomadkę! Usta pomalowane czerwoną pomadką to prawdziwy atrybut kobiecości Z badań naukowców z Uniwersytetu w Manchester wynika, że mężczyźni 10 sekund po przedstawieniu im kobiety, więcej niż połowę tego czasu wpatrują się w jej usta Czerwona pomadka jest produktem absolutnie kultowym. Usta kuszące głębią czerwieni nigdy nie wychodzą z mody. Wyglądają zjawiskowo i stanowią znak rozpoznawczy odważnych, pewnych siebie kobiet. Intensywny kolor warg staje się centralnym punktem, dominującym w całości makijażu. Potwierdzają to badania naukowców z Uniwersytetu w Manchester, którzy przy pomocy specjalnego oprogramowania komputerowego odkryli, że mężczyźni 10 sekund po przedstawieniu im kobiety, więcej niż połowę tego czasu wpatrują się w jej usta. Czerwona pomadka jest jednym z tych kosmetyków, które każda kobieta bezwzględnie powinna mieć w swojej kosmetyczce! Czerwone usta pozostaną ponadczasowym atrybutem kobiecości. W końcu Marilyn Monroe uwielbiała ten odcień pomadki, a któż lepiej niż ona wiedział jak rozbudzić męską fantazję?!

Usta kuszące głębią czerwieni nigdy nie wychodzą z mody. Wyglądają zjawiskowo, stanowiąc znak rozpoznawczy odważnych i pewnych siebie kobiet.

Czerwona pomadka jest produktem absolutnie kultowym, na który niemal każda kobieta może liczyć zawsze i dosłownie o każdej porze dnia, czy nocy. W delikatniejszej wersji pasuje do codziennych stylizacji, wieczorem natomiast dodaje makijażowi kobiecego charakteru.

Warto pamiętać, że intensywny kolor warg staje się centralnym punktem, dominującym w całości makijażu i nie powinien być tłumiony przez wyraźne podkreślenie oka. Potwierdzają to badania naukowców z Uniwersytetu w Manchester, którzy przy pomocy specjalnego oprogramowania komputerowego odkryli, że mężczyźni 10 sekund po przedstawieniu im kobiety więcej niż połowę tego czasu wpatrują się w jej usta. Dzieje się tak w momencie, kiedy pojawia się na nich specyficzna czerwień pomadki. W ramach ciekawostki - warto dodać, że nie miało dla nich znaczenia, czy wargi były wąskie, czy też pełne.

Czerwona pomadka jest jednym z tych kosmetyków, które każda kobieta bezwzględnie powinna mieć w swojej kosmetyczce! Czerwone usta pozostaną ponadczasowym atrybutem kobiecości. Podziwiana do dziś legenda kina - Marilyn Monroe uwielbiała ten odcień pomadki, a któż lepiej niż ona wiedział jak rozbudzić męską fantazję?!

Stars: MONROE, MARILYN  PHOTO: EAST NEWS/ALBUM

Zobaczcie też:

Romantyczny warkocz w stylu Beyonce - instruktaż

Romantyczny warkocz w stylu Beyonce

Lula już w Twoim telefonie

Mobilna Lula - Lula w Twoim telefonie

Więcej o: