Nasz hit - lakiery Yves Rocher

Raz na jakiś czas, czasem zupełnie przez przypadek trafiamy się na taki kosmetyk, który okazuje się absolutnym hitem. Lakiery do paznokci Yves Rocher - zaliczamy do jednego z nich!
Lakiery Yves Rocher Lakiery do paznokci Vernis Brillance zawierają olej arganowy i żywicę elemi Lakiery do paznokci Yves Rocher Vernis Brillance zawierają olej arganowy i żywicę elemi, która tworzy na powierzchni warstwę i zapewniającą połysk (25 zł) Raz na jakiś czas zupełnie przypadkiem można trafić na kosmetyk, który okazuje się totalnym hitem. Lakiery do paznokci Yves Rocher - zaliczamy do jednego z nich! Wiele z was ma swoje sprawdzone lakiery do paznokci. Inne z pewnością na manicure wolą wybrać się do kosmetyczki, wówczas bowiem mamy pewność, że będziemy mogły cieszyć się efektem chwilę dłużej. Zawsze jednak poszukujemy produktów, które lepiej niż inne spełnią nasze oczekiwania. Wydawać by się mogło, że w temacie lakierów do paznokci niewiele tak naprawdę może zaskoczyć. Jednak okazało się, że lakier do paznokci marki Yves Rocher jest znacznie lepszy niż znane nam do tej pory produkty. Marka Yves Rocher z kosmetykami kolorowymi raczej się nie kojarzy. Produkt jednak okazał się niesamowicie trwały. Pomalowane nim 2 tygodnie temu paznokcie u stóp bez żadnego odpryśnięcia trzymają się do tej pory, czwarty dzień - pięknie trzyma się również na paznokciach u rąk. Poza tym - nie ściera się. Być może tajemnica tkwi w składnikach pochodzenia roślinnego, produkt zawiera bowiem żywicę elemi i olej arganowy. Żywica elemi tworzy na powierzchni warstwę, która odbija światło i zapewnia połysk. Lakier nazywa się - Vernis Brillance i naprawdę polecamy zapamiętać tę nazwę. Cena: ok. 25zł.

Wiele z was ma swoje sprawdzone lakiery do paznokci. Inne z pewnością, na manicure wolą wybrać się do kosmetyczki, wówczas bowiem mamy pewność, że będziemy mogły cieszyć się efektami chwilę dłużej. Zawsze jednak poszukujemy produktów, które lepiej niż inne spełnią nasze oczekiwania.

Wydawać by się mogło, że w temacie lakierów do paznokci niewiele tak naprawdę może zaskoczyć. Jednak okazało się, że lakier do paznokci marki Yves Rocher okazał się znacznie lepszy niż znane nam do tej pory produkty.

Było to tym dziwniejsze, że marka z kosmetykami kolorowymi raczej się nie kojarzy. Produkt jednak okazał się niesamowicie trwały. Pomalowane nim 2 tygodnie temu paznokcie u stóp, bez żadnego odpryśnięcia trzymają się do tej pory, czwarty dzień - pięknie trzyma się również na paznokciach u rąk. Poza tym - nie ściera się.

Być może tajemnica tkwi w składnikach pochodzenia roślinnego, produkt zawiera bowiem:
żywicę elemi i olej arganowy. Żywica elemi tworzy na powierzchni warstwę, która odbija światło i zapewnia połysk.

Lakier nazywa się - Vernis Brillance i naprawdę polecamy zapamiętać tę nazwę.

Lakier Vernis Brillance Yves Rocher

Cena: ok 25zł