4 nowe marki kosmetyczne w perfumeriach Marionnaud

Jesienią pora na małe zmiany,a  przynajmniej w perfumeriach Marionnaud, w których będziecie mogły dodatkowo znaleźć 4 nowe marki: The Balm, Berkeley Square, Make-up Factory oraz John Master Organics.

The Balm - to amerykańska linia kosmetyków stworzona przez makijażystkę Marissę Shipman, której marzeniem było stworzenie marki wyjątkowej. Ta część z was, która o niej słyszała - doskonale wie, że jest taka w istocie. Kolorowe produkty przenoszą nas w czasie i nawiązują do znanego i lubianego przez nas stylu retro. Projekt opakowań jest równie wyjątkowy. Zwykle możemy na nich podziwiać wizerunki pin up girls.

The BalmThe Balm

Berkeley Square - to z kolei marka brytyjska, nie mniej zresztą urocza wizerunkowo. Filozofią marki jest dostarczanie odrobiny przyjemności każdego dnia. Co istotne kosmetyki są stworzone głównie z naturalnych składników. Wśród produktów można znaleźć wody toaletowe, balsamy do ciała, żele pod prysznic oraz mydła.

W Polsce będziecie mogły znaleźć linię Natural Couture - inspirowaną stylem lat 50. oraz linia 1920 (która przemawia do nas najbardziej), nawiązująca do stylu retro lat 20. oraz 30.

Berkeley SquareBerkeley Square

Make-up Factory - marka kosmetyków do makijażu, doskonale znana na polskim rynku.

Make-up Factory

John Masters Organics - to marka ekskluzywnych kosmetyków organicznych. Założyciel założył sobie stworzenie kosmetyków opracowanych w zgodzie z naturą. Efektem jest 30 produktów do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Wszystkie bazują na naturalnych składnikach i substancjach zapachowych.

John Masters Organics

Zobaczcie również:

Obuwie nie wymodeluje pośladków - Reebok zapłaci klientom 25 mln $

Eva Mendes w kampanii Reebok

Więcej o: