David Beckham - urodzony dyplomata?

Davida Beckhama - śmiało można nazwać starym wyjadaczem jeśli chodzi o tworzenie własnych zapachów. Okazuje się, że piłkarz jest również doskonałym dyplomatą!
Nowe perfumy Davida Beckhama Gwiazdor jest już starym wyjadaczem, jeśli chodzi o tworzenie własnych zapachów David Beckham promuje siódmy już zapach perfum Homme. Odnajdziemy w nim m.in. nutę cytrusów, imbiru, paczuli i piżma. Autorem kompozycji jest Pierre Negri Obecnie David Beckham jest na etapie promowania swojego, siódmego już zapachu - Homme. Piłkarz przy każdej okazji publicznie dziękuje żonie, twierdząc, że niczego by nie zrobił bez jej akceptacji i aprobaty. Na pytanie, który z zapachów jest mu najbliższy piłkarz odpowiada: - Wszystkie lubię tak samo. Za każdym razem, gdy tworzymy nowy zapach nie robimy tego, by był on lepszy od poprzedniego, ale by był zupełnie inny. Autorem kompozycji zapachowej jest Pierre Negri, który stworzył m.in. Japan Noir i Black Orchid Toma Forda. W nowych perfumach Homme odnajdziemy nutę cytrusów, imbiru, pieprzu, drewna kaszmirowego, rozmarynu, skóry, mahoniu, paczuli i piżma.

Obecnie David Beckham jest na etapie promowania swojego, siódmego już zapachu - Homme. Piłkarz przy każdej okazji głośno dziękuje żonie, twierdząc, że niczego by nie zrobił bez jej akceptacji i aprobaty.

Mam zamiar nosić ten zapach jak najczęściej, bo bardzo podoba się on Victorii - powiedział piłkarz. Perfumy są bardzo świeże, ale i męskie w nowoczesny sposób".

Mimo wielu pochwał wyśpiewywanych podczas konferencji - na pytanie, który z jego zapachów jest mu najbliższy i który podoba mu się najbardziej odpowiedział:

Każdy lubię tak samo bardzo. Za każdym razem, gdy tworzymy nowy zapach nie robimy tego, by był on lepszy od poprzedniego, ale by był zupełnie inny".

Pracą nad skomponowaniem najnowszego zapachu Homme, zajął się Pierre Negri, który jest autorem takich zapachów jak: Japan Noir i Black Orchid Toma Forda.

Odnajdziemy w nim: nuty cytrusów, imbiru, pieprzu, drewna kaszmirowego, rozmarynu, skóry, mahoniu, paczuli i piżma.

Zobaczcie reklamę:

Victoria i David Beckham fot. East News


Zobaczcie również:

Reklama Euphorii Calvina Kleina wciąż budzi kontrowersje

Barbara Palvin w kampanii perfum Calvina Kleina

Więcej o: