Scarlett Johansson w nowej reklamie perfum Dolce & Gabbana

Scarlett Johansson po raz kolejny została zaangażowana do promowania perfum Dolce & Gabbana - The One. Zobaczcie najnowszą reklamę.
Scarlett Johansson w reklamie The One Piękna aktorka promuje słynny zapach marki Dolce and Gabbana Powstał nowy spot promujący perfumy The One marki Dolce and Gabbana. Scarlett Johansson udziela w nim wywiadu i odpowiada na pytania dotyczące jej samej Scarlett Johansson już od dwóch lat jest twarzą linii kosmetyków Dolce and Gabbana. Oprócz promowania ekskluzywnych produktów do pielęgnacji ciała, aktorka została również zaangażowana do reklamowania perfum The One. Tym razem konwencja reklamy nieco się zmieniła. Gwiazda w spocie promocyjnym udziela wywiadu, w którym odpowiada na pytania dotyczące jej samej. Zupełnie zmienił się również image aktorki, której platynowy blond zamieniono na bardziej naturalny kolor włosów. Makijaż jest również delikatniejszy. Perfumy The One należą do grupy zapachów kwiatowo-orientalnych. Znaleźć można w nich nuty: lilii, jaśminu, śliwki, vetiveru, wanilii, ambru, piżma, bergamotki, mandarynki i brzoskwini.

Scarlett Johansson już od dwóch lat jest twarzą linii kosmetyków Dolce&Gabbana. Oprócz promowania ekskluzywnych produktów, aktorka została również zaangażowana do reklamowania perfum marki o nazwie - The One.

Tym razem konwencja reklamy nieco się zmieniła. Gwiazda udziela w reklamie wywiadu, w którym odpowiada na pytania dotyczące jej samej. Zupełnie zmienił się również image aktorki, której platynowy blond zamieniono na znacznie bardziej naturalny kolor włosów. Makijaż jest również delikatniejszy. W spocie nie znajdziemy tym razem rozbieranych scen ani innych seksualnych odniesień.

Należą one do grupy zapachów kwiatowo-orientalnych. Znaleźć można w nich nuty: lilii, jaśminu, śliwki, vetiveru, wanilii, ambru, piżma, bergamotki, mandarynki i brzoskwini.

Nie jest to pierwszy spot reklamowy, w którym Scarlett występuje promując tą znaną butelkę perfum. Wcześniej w kampanii reklamowej The One występowała również Gisele Bundchen.

Zobaczcie wszystkie spoty reklamowe i wybierzcie najlepszy!

1) Najnowsza reklama ze Scarlett Johansson:

2) Wcześniejszy spot z udziałem aktorki:

3) Reklama z udziałem Gisele Bundchen:

Która reklama perfum podoba wam się najbardziej?
Więcej o: