Kylie Minogue wydaje kolejne perfumy

Kylie Minogue właśnie skończyła pracę nam nowymi perfumami. Zobaczcie jak 43-letnia piosenkarka prezentuje się w nowej kampanii!
Kylie Minogue wypuszcza nowe perfumy Kylie Minogue właśnie skończyła pracę nad nowymi perfumami Kylie Minogue właśnie skończyła pracę nad nowymi perfumami - Dazzle Darling. Zapach otwierają świeże i pikantne nuty czerwonej papryki i jagody Acai Kylie Minogue właśnie skończyła pracę nad nowymi perfumami. Zobaczcie, jak 43-letnia piosenkarka prezentuje się w nowej kampanii! Po wydaniu pierwszego zapachu Darling w 2006 roku Kylie Minogue nie spoczęła na laurach. Już rok później na rynku pojawiły się Sweet Darling, a następnie w 2008 roku - Sexi Darling. W między czasie piosenkarka walczyła z rakiem i wyszła z tej walki zwycięsko. Od jakiegoś czasu znów pracowała nad nowością i efektem jest zupełnie nowa buteleczka perfum o nazwie - Dazzle Darling. Zapach opisywany jest jako bardzo kobiecy i urzekający. Według zamiarów gwiazdy jego zadaniem jest podkreślenie kobiecego blasku i pewności, a jednocześnie zatrzymanie uroku tajemniczości i intymności. Dazzle Darling otwierają świeże i pikantne nuty czerwonej papryki i jagody Acai. Dalej wyczuć można passiflorę, irys oraz składające się na elegancki rdzeń kompozycji - drzewo sandałowe, kaszmir i piżmo, które zapewniać mają delikatne wykończenie.

Po wydaniu pierwszego zapachu Darling w 2006 roku, Kylie Minogue nie spoczęła na laurach. Już rok później na rynku pojawiły się Sweet Darling, a następnie w 2008 roku - Sexi Darling. W między czasie piosenkarka walczyła z rakiem i wyszła z tej walki zwycięsko. Od jakiegoś czasu znów pracowała nad nowością i efektem jest zupełnie nowa buteleczka perfum o nazwie - Dazzle Darling.

Zapach opisywany jest jako bardzo kobiecy i urzekający. Według zamiarów gwiazdy jego zadaniem jest podkreślenie kobiecego blasku i pewności, a jednocześnie zatrzymanie uroku tajemniczości i intymności.

Dazzle Darling otwierają świeże i pikantne nuty czerwonej papryki i jagody Acai.Dalej wyczuć można passiflorę, irys oraz składające się na elegancki rdzeń kompozycji - drzewo sandałowe, kaszmir i piżmo, które zapewniać mają delikatne wykończenie.

Zobaczcie kulisy powstawania kampanii reklamowej!

Nowe perfumy Kylie Minogue - Dazzle Darling

Nowe perfumy Kylie Minogue - Dazzle Darling

Zobacz też:

Fantazyjne fryzury z pokazu Jeana Paula Gaultier - hit czy kit?

Fantazyjne fryzury z pokazu Jean Paul Gaultier - hit, czy kit?

Jaki jest wasz ulubiony rodzaj zapachu perfum?
Więcej o: