Natalia Lesz i jej ciekawa propozycja fryzury

Natalia Lesz pojawiła się w piątek na Warsaw Fashion Weekend 2011. Naszą uwagę zwróciła swoją dość ciekawą fryzurą.
Natalia Lesz i jej ciekawa fryzura Artystka na Warsaw Fashion Weekend 2011 zwracała uwagę dość ciekawą fryzurą Natalia Lesz na Warsaw Fashion Weekend 2011 zwróciła naszą uwagę swoją dość ciekawą fryzurą. Mimo długich włosów, jej uczesanie imitowało zupełnie inny styl. Właścicielki długich włosów mają jeden niezaprzeczalny przywilej. Nie tylko mogą do woli szaleć z różnymi fryzurami, ale kiedy nudzi im się dotychczasowa długość pasm i kusi je, aby włosy obciąć, zawsze mogę uczesać je w taki sposób, aby fryzura imitowała zupełnie inny styl. Tak właśnie zrobiła Natalia Lesz (choć może nie do końca sama zdawała sobie z tego sprawę, ale to właśnie jej uczesanie może stanowić dla was ciekawą inspirację). Instruktaż: - Zróbcie przedziałek mocno z boku głowy. Na części, na której pozostaje mniejsza część włosów zróbcie dobieranego warkocza, który z tyłu ma przechodzić w kształt tak zwanego koszyczka. Dzięki temu zabiegowi włosy będą wyglądały, jakby były krótkie. - Pozostałą część włosów należy natapirować i skierować w przeciwną stronę (tworzycie coś na kształt małego irokeza). Na drugim boku głowy możecie zrobić w analogiczny sposób warkocz dobierany. Ważne, by na czubku głowy włosy były odpowiednio ułożone. Fryzura Natalii Lesz wykonana jest jeszcze inaczej, ale sposobów na stworzenie podobnego efektu jest kilka. Wszystko zależy od waszej kreatywności!

Właścicielki długich włosów mają jeden niezaprzeczalny przywilej. Nie tylko mogą do woli szaleć z różnymi fryzurami, ale kiedy nudzi im się ich dotychczasowa długość pasm i kusi je, aby włosy obciąć - zawsze mogę uczesać je w taki sposób, aby fryzura imitowała zupełnie inny styl.

Tak właśnie zrobiła Natalia Lesz (choć może nie do końca sama zdawała sobie z tego sprawę, ale to właśnie jej uczesanie może stanowić dla was ciekawą inspirację).

Instruktaż:

- Zróbcie przedziałek mocno z boku głowy. Na części, na której pozostaje mniejsza część włosów zróbcie dobieranego warkocza, który z tyłu ma przechodzić w kształt tak zwanego koszyczka. Dzięki temu zabiegowi - włosy będą wyglądały, jakby były krótkie.

- Pozostałą część włosów należy natapirować i skierować w przeciwną stronę (tworzycie coś na kształt małego irokeza). Na drugim boku głowy - możecie zrobić w analogiczny sposób warkocz dobierany. Ważne, by na czubku głowy włosy były odpowiednio ułożone. Fryzura Natalii lesz wykonana jest jeszcze inaczej, ale sposobów na stworzenie podobnego efektu jest kilka.

Wszystko zależy od waszej kreatywności!

Jak podoba wam się to uczesanie?

Natalia Lesz

Jak podoba wam się taki typ fryzury?
Więcej o: