Nowa kolekcja lakierów Nicki Minaj

Kariera Nicki Minaj wciąż się rozwija. Piosenkarka jest coraz bardziej znana i działa na coraz szerszej liczbie pól. Dziś wraz z marką OPI wprowadza na rynek kolekcję swoich lakierów.
Nowa kolekcja lakierów Nicki Minaj Multikolorowa gwiazda promuje serię lakierów Do sklepów trafiła kolekcja lakierów marki OPI sygnowana przez Nicki Minaj. W sprzedaży znalazło się 6 odcieni. m.in. Metal 4 Life, Save Me i Pink Friday Nicki Minaj zdobywa coraz większą popularność. Raperka swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 2004 roku i od tamtej pory nie przestaje się o niej mówić, a to wszystko w dużej mierze dzięki ekscentrycznemu wizerunkowi. Jej wyrazistość doceniła również marka OPI, z którą artystka nawiązała współpracę. Do sklepów trafiła właśnie kolekcja lakierów do paznokci sygnowana nazwiskiem Minaj. W sprzedaży znalazło się 6 odcieni: Super Bass Shatter, Save Me, Metal 4 Life, Fly, Did It On Em i Pink Friday. To nie koniec nowości. Piosenkarka planuje w najbliższym czasie wypuścić na rynek własne perfumy. - Mam nadzieję, że pierwsze perfumy uda mi się wypuścić jeszcze w tym roku. Chcę pachnieć jak seksowna, pewna siebie kobieta, a nie jak cukierek - powiedziała Nicki w wywiadzie dla magazynu "Allure".

Nicky Minaj to raperka i autorka tekstów. Urodziła się w Trynidad i Tobago, ale mieszka i pracuje w Nowym Jorku. Swoją działalność muzyczną zaczęła w 2004 roku i od tamtej pory nie przestaje się o niej mówić, a to wszystko w dużej mierze dzięki ekscentrycznemu wizerunkowi.

Jej wyrazistość (nie tylko na scenie) doceniła marka OPI, z którą artystka nawiązała współpracę. W rezultacie po kilku miesiącach powstała kolekcja lakierów do paznokci sygnowana oczywiście nazwiskiem Minaj. W sprzedaży znalazło się 6 odcieni:

- Super Bass Shatter,

- Save Me,

- Metal 4 Life,

- Fly,

- Did It On Em,

- Pink Friday.

Jak na multikolorową artystę przystało - produkty również pozostają w polu rażenia. Po prostu nie sposób ich nie zauważyć.

Kolekcja lakierów OPI Nicki Minaj

To jednak nie koniec nowości. Piosenkarka planuje w najbliższym czasie wypuścić na rynek własne perfumy.

W wywiadzie dla magazynu Allure powiedziała:

Mam nadzieję, że pierwsze perfumy uda mi się wypuścić jeszcze w tym roku. Lubię zapachy, które pachną latem. Chcę pachnieć jak seksowna, pewna siebie kobieta, a nie jak cukierek".

Styl gwiazd: ekscentryczna Nicky Minaj

Zobacz też:

Czy jesteśmy gotowi na makijaże typu fluo?

Fluo makijaże