Two tone hair w wydaniu Snooki - hit, czy kit?

Na temat two tone hair od dłuższego czasu było bardzo głośno. Gwiazdy oszalały na punkcie koloryzacji w tym modnym stylu. Snooki wybrała trochę inny dobór kolorystyki. Co o tym myślicie?

Wiele razy pisaliśmy, że dziś można pokusić się o stwierdzenie, że two tone hair to już prawdziwa fala. Trend zapoczątkowany przez Drew Barrymore niemal rok temu - dziś jest jednym z najpopularniejszych pomysłów na koloryzację. Sama Drew szybko zmieniła kolor swoich włosów na rudy. Nic zresztą dziwnego. Przestała wyglądać oryginalnie.

Przejście z jednego odcienia w drugi, ciemniejszy lub jaśniejszy, wygląda ciekawie. Włosy, dzięki takiemu zabiegowi wyglądają również bardziej dziewczęco. By jednak koloryzacja tego typu prezentowała się odpowiednio - powinna być umiejętnie wykonana. Przejście między odcieniami powinno być płynne.

Gwiazdy stawiały zwykle na rozjaśnienie o kilka ton końcówek włosów, tak by tworzyły efekt odrostów. Snooki (która może nie powinna być dla nikogo przykładem dobrego stylu) postawiła na nieco inny dobór kolorów. Trzeba przyznać, że mimo tego, że artystka jest znana ze swego kiczowatego gustu - propozycja prezentuje się całkiem interesująco. Przy ciemnych włosach, porzeczkowe końcówki wyglądają ciekawie.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

MTV EMA: Snooki bei der Verleihung der MTV European Music Awards in der Odyssey Arena in Belfast   ***MTV European Music Awards in Belfast, november 6th 2011***

Zobacz też:

Proste, czy kręcone? Która opcja jest bardziej kobieca?

Jennifer Lopez

Two tone hair w wydaniu Snooki wygląda:
Więcej o: