Warkocz w kontrolowanym bałaganie - instruktaż

Warkocz jest dziś fryzurą, którą możemy wykonywać na wiele różnych, ciekawych sposobów. Jednym z najmodniejszych ostatnio upięć jest wystylizowanie warkocza w formę kontrolowany bałagan.
Warkocz w kontrolowanym bałaganie Warkocz jest fryzurą, którą możemy wykonywać na wiele różnych sposobów Warkocz jest fryzurą, którą możemy wykonywać na wiele różnych sposobów. Jednym z najmodniejszych upięć jest wystylizowanie warkocza w formę kontrolowany bałagan Warkocz jest fryzurą, którą możemy wykonywać na wiele różnych, ciekawych sposobów. Jednym z najmodniejszych ostatnio upięć jest wystylizowanie warkocza w formę kontrolowany bałagan. Taki warkocz doda dziewczęcego uroku i można go wykonać już na włosach średniej długości. Wygląda na niedbały, ale to tylko pozory. Jeśli podoba wam się ta propozycja, będziecie potrzebowały: lokówki lub - jeśli wasze włosy naturalnie się kręcą - suszarki z dyfuzorem, odrobinę pianki, lakieru i grzebienia. Warto zaopatrzyć się w spray z keratyną, który należy wetrzeć w wilgotne jeszcze włosy. Oto instruktaż: Niestety nie każda z nas może pochwalić się gęstymi, długimi lokami. Jeśli więc chcecie, by włosy zyskały odrobinę objętości, należy użyć suszarki w dyfuzorem. Nie chcemy, by kosmyki były gładkie. Najbardziej pożądany efekt to taki, w którym panuje delikatny bałagan. Zbierzcie włosy na bok i podzielcie na trzy części i zróbcie z niego luźny warkocz. Część włosów z góry zostawcie luźno puszczone. Teraz jest czas na użycie lokówki lub prostownicy. Nie chodzi o zrobienie spiralek. Kosmyki mają się wywijać w różne strony. Jeśli wciąż nie jesteście do końca zadowolone z efektu, polecamy użyć pudru zwiększającego objętość włosów i lekko je natapirować. Całość spryskajcie lakierem. Uczesanie doskonale prezentuje się również w wersji wieczorowej!

Taki warkocz doda dziewczęcego uroku i można go wykonać już na włosach średniej długości. Wygląda na niedbały, ale to tylko pozory. Jeśli podoba wam się ta propozycja, będziecie potrzebowały:

- lokówki, lub jeśli wasze włosy naturalnie się kręcą - suszarki z dyfuzorem,

- odrobinę pianki,

- lakieru,

- i grzebień.

Warto zaopatrzyć się w spray z keratyną, który należy wetrzeć w wilgotne jeszcze włosy.

Oto instruktaż:

Niestety nie każda z nas może pochwalić się gęstymi, długimi lokami. Jeśli więc chcecie, by włosy zyskały odrobinę objętości - należy użyć suszarki w dyfuzorem. Nie chcemy, by kosmyki były gładkie. Najbardziej pożądany efekt to taki, w którym panuje delikatny bałagan.

Zbierzcie włosy na bok i podzielcie na trzy części i zróbcie z niego luźny warkocz. Część włosów z góry zostawcie luźno puszczone. Teraz jest czas na użycie lokówki lub prostownicy. Nie chodzi o zrobienie spiralek. Kosmyki mają się wywijać w różne strony. Jeśli wciąż nie jesteście do końca zadowolone z efektu - polecam użyć pudru zwiększającego objętość włosów (na przykład Taft Instant Volume Powder, który testowaliśmy i jest to produkt godny polecenia) i lekko je natapirować.

Jest to również doskonała propozycja dla kobiet, które nie do końca są zadowolone ze swoich uszu. Wiem z doświadczenia, że wiele pań ma ten problem.

Taft Instant Volume PowderCena: ok. 20zł

Całość spryskajcie lakierem.

Uczesanie doskonale prezentuje się również w wersji wieczorowej!

Zobaczcie wideo:

Zobaczcie również:

Fryzury w stylu retro - najciekawsze instruktaże

Fryzury Retro - instruktaże wideo

 

Oraz instruktaż wykonania opaski z warkocza

 

Jak podobają Wam się tego typu fryzury?
Więcej o: