Perfumy Lady Gagi - jak powinna brzmieć ich nazwa?

W lutym Lady Gaga rozpoczęła pracę nam swoją premierową butelką perfum. Artystka zapowiadała, że będzie to zapach ekskluzywnej prostytutki. Wyodrębnione mają w nim być dość niecodzienne nuty zapachowe: krwi i nasienia. A nazwa? No właśnie - co z nazwą?
Jaka nazwa dla perfum Lady Gagi? W lutym artystka rozpoczęła pracę nam własnymi perfumami. Jaka będzie ich nazwa? W lutym Lady Gaga rozpoczęła pracę nam swoją własną butelką perfum. Artystka zapowiadała, że będzie to zapach ekskluzywnej prostytutki. Jaka będzie jego nazwa? W lutym Lady Gaga rozpoczęła pracę nam swoją premierową butelką perfum. - To będzie zapach ekskluzywnej prostytutki. Poza tym zależało mi, aby wyodrębnione zostały zapachy krwi i nasienia. To perfumy, ale wcale nie pachną jak one. To coś zupełnie innego - zapachy pierwotne. Do produkcji pobrali próbkę mojej własnej krwi, każdy więc będzie miał odrobinę mnie na skórze w dosłownym tego słowa znaczeniu - mówiła Lady Gaga w rozmowie z dziennikarzami australijskiego Radia 2DayFM. To oczywiste, że zastanawianie się, czy zapach ma być słodki, bardziej kwiatowy, cytrusowy czy pudrowy - nie będzie dotyczyło Lady Gagi. Czym wówczas wyróżniłby się spośród tysiąca innych buteleczek sygnowanych nazwiskami znanych gwiazd. Ale krew i nasienie? Tak, tego jeszcze nie było. Zapach przynajmniej będzie wzbudzał ciekawość. Kontrowersyjne pomysły Lady Gagi od dawna budzą skrajne emocje. Gwiazda lubi szokować i na tym właśnie buduje swój wizerunek. Premierowy zapach ma pojawić się już niebawem, w pierwszych miesiącach 2012 roku. Mówi się, że do oryginalnego zapachu najlepiej będzie pasowała nazwa Monster, ale marka Coty Beauty, która zajmuje się produkcją, nie podjęła jeszcze oficjalnej decyzji.

To będzie zapach ekskluzywnej prostytutki. Poza tym zależało mi, aby wyodrębnione zostały zapachy: krwi i nasienia. To perfumy, ale wcale nie pachną jak one. To coś zupełnie innego - zapachy pierwotne. Do produkcji pobrali próbkę mojej własnej krwi, każdy więc będzie miał odrobinę mnie na skórze w dosłownym tego słowa znaczeniu" - mówiła Lady Gaga w rozmowie z dziennikarzami australijskiego Radia 2DayFM.

To oczywiste, że zastanawianie się, czy zapach ma być słodki, bardziej kwiatowy, cytrusowy, czy pudrowy - nie będzie dotyczyło Lady Gagi. Czym wówczas wyróżnił by się spośród tysiąca innych buteleczek sygnowanych nazwiskami znanych gwiazd. Ale krew i nasienie? Tak, tego jeszcze nie było. Zapach przynajmniej będzie wzbudzał ciekawość.

Kontrowersyjne pomysły Lady Gagi od dawna budzą skrajne emocje. Gwiazda lubi szokować i na tym właśnie buduje swój wizerunek. Premierowy zapach ma pojawić się już niebawem, w pierwszych miesiącach 2012 roku. Mówi się, że do oryginalnego zapachu najlepiej będzie pasowała nazwa Monster, ale marka Coty Beauty, która zajmuje się produkcją nie podjęła jeszcze oficjalnej decyzji.

A gdybyście Wy mogli wybrać nazwę dla perfum Lady gaga - jak by brzmiała?

Lady Gaga w magazynie Vogue

Zobacz też:

Katy Perry i jej nowe, jeszcze słodsze perfumy

Meow - nowe perfumy Katy Perry

Pomysł na perfumy Lady Gagi jest: