Trendy: bałagan znów w modzie!

Włosy związane w wysokiego koka uformowanego w fantazyjny bałagan wciąż są w modzie. To fryzura, która będzie pasowała niemal do każdej stylizacji. Projektantka Vivienne Tam dodała do całości pewien innowacyjny element. Sprawdźcie jaki!
Bałagan na głowie znów w modzie Włosy związane w wysokiego koka uformowanego w fantazyjny bałagan nadal w modzie Włosy związane w wysokiego koka uformowanego w fantazyjny bałagan wciąż pozostają bardzo modne. To fryzura, która będzie pasowała niemal do każdej stylizacji. Starannie wykonany kok jest fryzurą uniwersalną i bardzo bezpieczną. Jeśli chcecie dodać sobie odrobinę charakteru, postawcie na nieco bardziej niegrzeczną wersje tego uczesania. Efekty gwarantowane! Najlepszym tego przykładem może być pokaz Vivienne Tam, która oprócz ciekawej koncepcji upięcia, dodała do niej delikatną siateczkę. Taką, którą retro divy nosiły w latach 20. i 30. Dziś możemy bawić się nią, tworząc znacznie bardziej nowoczesne wersje fryzur. Kluczowe w tej stylizacji jest nadanie włosom objętości w górnych partiach, ponieważ tylko wówczas uda się stworzyć podstawę dla fantazyjnego, luźnego upięcia. Na wilgotne włosy możesz nanieść piankę. Następnie należy wysuszyć włosy, używając do tego dużej, okrągłej szczotki. Podnosząc włosy za jej pomocą, uda się nadać włosom objętość nawet tuż przy skórze głowy. Aby włosy odpowiednio ułożyć, podtapiruj je lekko u nasady. Zwiąż włosy w luźny kucyk tak, aby kosmyki swobodnie się układały. Podwiń końcówki kucyka i poprzypinaj je w taki sposób, aby stworzyły kok. Gdzieniegdzie możesz pasma poskręcać. Układając włosy, zdecydowanie nie tworzymy sztywnego wizerunku. Chcąc nadać kosmykom większej objętości, również warto je podtapirować. Jeśli chcecie jeszcze bardziej spektakularnego efektu, zaopatrzcie się w siateczkę, wstążkę, ciekawą opaskę lub chustkę.

Starannie wykonany kok jest fryzurą uniwersalną i bardzo bezpieczną. Jeśli chcecie dodać sobie odrobinę charakteru - postawcie na nieco bardziej niegrzeczną wersje tego uczesania. Efekty gwarantowane!

Najlepszym tego przykładem może być pokaz Vivienne Tam, która oprócz ciekawej koncepcji upięcia, dodała do niej delikatną siateczkę. Taką, którą retro divy nosiły w latach 20. i 30. Dziś możemy bawić się nią tworząc znacznie bardziej nowoczesne wersje fryzur.

Kluczowe w tej stylizacji jest nadanie włosom objętości w górnych partiach, ponieważ tylko wówczas uda się stworzyć podstawę dla fantazyjnego, luźnego upięcia. Na wilgotne włosy możesz nanieść piankę.

Następnie należy wysuszyć włosy używając do tego dużej, okrągłej szczotki. Podnosząc włosy za jej pomocą - uda się nadać włosom objętość nawet tuż przy skórze głowy. Aby włosy odpowiednio ułożyć, podtapiruj je lekko u nasady.

Zwiąż włosy w luźny kucyk tak, aby kosmyki swobodnie się układały. Podwiń końcówki kucyka i poprzypinaj je w taki sposób, aby stworzyły kok. Gdzieniegdzie możesz pasma poskręcać. Układając włosy zdecydowanie nie tworzymy sztywnego wizerunku. Chcąc nadać kosmykom większej objętości - również warto je podtapirować.

Jeśli chcecie jeszcze bardziej spektakularnego efektu - zaopatrzcie się w siateczkę, wstążkę, ciekawą opaskę lub chustkę.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie kilka ciekawych inspiracji z pokazu Vivienne Tam!

Pokaz jesień zima 2011/12 Vivienne Tam

Zobaczcie również:

Trendy: fryzura w stylu Alexy Chung

Alexa Chung

Więcej o: