Rihanna wydała kolejne perfumy - Rebelles

Rok po wypuszczeniu na rynek swojego premierowego zapachu - Reb'l Fleur, Rihanna zdecydowała się na wydanie kolejnej butelki sygnowanej swoim nazwiskiem o nazwie Rebelles.
Perfumy Rebelles Rihanna zdecydowała się na wydanie kolejnego zapachu sygnowanego jej nazwiskiem. Rok po wypuszczeniu na rynek zapachu Reb'l Fleur, Rihanna zdecydowała się na wydanie kolejnej butelki sygnowanej swoim nazwiskiem o nazwie Rebelles. Rok po wypuszczeniu na rynek swojego premierowego zapachu - Reb'l Fleur, Rihanna zdecydowała się na wydanie kolejnej butelki sygnowanej swoim nazwiskiem o nazwie Rebelles. Nowy zapach ma pojawić się w sklepach już w przyszłym miesiącu. Co ciekawe, sytuacja przedstawia się niemal tak samo jak z Katy Perry, która podobnie jak Rihanna rok temu wypuściła swoje pierwsze perfumy i dokładnie w tym samym czasie na rynku pojawia się jej drugi zapach - Meow. Obie gwiazdy postanowiły kontynuować sukcesy swoich premierowych butelek. Rihanna zdecydowała się na pokazanie nowej strony swojego pierwszego zapachu. Piosenkarka przeprowadziła ankietę, w której kobiety odpowiadały na pytanie, z którą częścią nazwy jej poprzednich perfum (Reb'l Fleur - zbuntowany kwiat) się utożsamiają. W 68 proc. zakreśliły one odpowiedź "zbuntowana". Dlatego też artystka zdecydowała się opracować nową wersję poprzedniego zapachu. Rebelles - ukaże się w domach handlowych Macy's na początku grudnia. Parlux Fragrances Inc. zwiększy również dystrybucję perfum do Europy i Ameryki Łacińskiej. Nowy zapach możemy zaliczyć do bardziej szyprowych. Bazę stanowią nuty paczuli, piżma i ambry. Serce to kakao i wanilia, orchidea i heliotrop. Natomiast to, co otwiera zapach to truskawki z imbirem i śliwką. Wygląda więc na to, że zapach jest znacznie cieplejszy niż pierwowzór. Aby drugi zapach był bardziej rozpoznawalny dla klientów - flakon wygląda prawie identycznie jak butelka Reb'l Fleur, jest tylko w innym kolorze. Ceny: 49 dol. za mniejszą butelkę i 59 dol. za większą. Za balsam z kolei trzeba będzie zapłacić 30 dol. Domy handlowe Macy's mają zamiar wydać specjalny pakiet składający się z nowej płyty Rihanny oraz dwóch większych butelek perfum Reb'l Fleur i Rebelles w cenie 118 dol. W kwestii nowej kampanii reklamowej - Rihanna zgłosiła się po pomoc do Anthony'ego Mandlera - reżysera jej teledysków.

Nowy zapach ma pojawić się w sklepach już w przyszłym miesiącu. Co ciekawe, sytuacja przedstawia się niemal tak samo jak z Katy Perry, która podobnie jak Rihanna rok temu wypuściła swoje pierwsze perfumy i dokładnie w tym samym czasie na rynku pojawia się jej drugi zapach - Meow. Obie gwiazdy postanowiły kontynuować sukcesy swoich premierowych butelek.

Rihanna zdecydowała się na pokazanie nowej strony swojego pierwszego zapachu. Piosenkarka przeprowadziła ankietę, w której kobiety odpowiadały na pytanie, z którą częścią nazwy jej poprzednich perfum (Reb'l Fleur - zbuntowany kwiat) się utożsamiają. W 68% zakreśliły one odpowiedź "zbuntowana". Dlatego też artystka zdecydowała się opracować nową wersję poprzedniego zapachu.

Rebelles - ukaże się w domach handlowych Macy's na początku grudnia. Parlux Fragrances Inc. zwiększy również dystrybucję perfum do Europy i Ameryki Łacińskiej.

Nowy zapach możemy zaliczyć do bardziej szyprowych. Bazę stanowią nuty paczuli, piżma i ambry. Serce to kakao i wanilia, orchidea i heliotrop. Natomiast to, co otwiera zapach to truskawki z imbirem i śliwką. Wygląda więc na to, że zapach jest znacznie cieplejszy niż pierwowzór.

Aby drugi zapach był bardziej rozpoznawalny dla klientów - flakon wygląda prawie identycznie jak butelka Reb'l Fleur, jest tylko w innym kolorze.

Ceny: 49$ za mniejszą butelkę i 59$ za większą. Za balsam z kolei trzeba będzie zapłacić 30$. Domy handlowe Macy's mają zamiar wydać specjalny pakiet składający się z nowej płyty Rihanny oraz dwóch większych butelek perfum Reb'l Fleur i Rebelles w cenie 118$.

W kwestii nowej kampanii reklamowej - Rihanna zgłosiła się po pomoc do Anthony'ego Mandlera - reżysera jej teledysków.

Perfumy Rihanny - Rebelles

Rihanna i jej nowy zapach - Rebelles

Zobaczcie również:

Czar makijażu - gwiazdy w odsłonie dziennej i wieczorowej

Olivia Wilde