'Orgazm i szpinak' - oto tajemnice pięknej skóry Lady Gagi

Lady Gaga konsekwentnie trzyma się wybranego sposobu autokreacji. Kontrowersje i jeszcze więcej kontrowersji. Albo mamy ją kochać, albo nienawidzić. I faktycznie trudno przejść obok niej obojętnie.

Lady Gaga to nie tylko ekscentryczka w modowym tego słowa znaczeniu. Jej sposoby na pielęgnację skóry również mogą budzić wiele kontrowersji.

Najpierw gwiazda postanowiła wydać perfumy o zapachu krwi i nasienia, później publicznie mówiła, że nigdy nie zmywa makijażu. Po prostu kładzie się spać umalowana, a rano jedynie zmienia make up (każda kobieta zdaje sobie sprawę, że dla skóry jest to zabójcze działanie). Zdradzała, że skórę myje mydłem, ale za to zawsze używa kremów z filtrem.

Dziś w brytyjskim wydaniu magazynu Elle czytamy dalszy ciąg tych niecodziennych porad pielęgnacyjnych według Lady Gagi. Sekrety jej piękna faktycznie są dość niekonwencjonalne. Na pytanie o sekret jej nieskazitelnej cery, 25-letnia artystka odpowiedziała, że nie poda tu żadnej listy kremów, bo jej gładka skóra jest wynikiem wielokrotnych orgazmów.

Na pytania redaktora Elle odpowiadała, popijając koktajl warzywny, więc w końcu przyznała, że warzywa również mają wpływ na dobrą kondycję jej skóry. Poprawiła wówczas swoją odpowiedź: "Mój sekret to orgazm i szpinak".

Kilka miesięcy temu w wywiadzie dla magazynu People, Lady Gaga przyznała, że tajnikiem jej makijażu, jest - nieużywanie tuszu (chyba tylko wówczas, kiedy akurat nie ma przyklejonych sztucznych rzęs), ponieważ jej zdaniem: "jest to bardziej nowoczesne". Stawia za to na eyeliner.

Gaga jest zdania, że ma naprawdę dobre geny, dzięki czemu zachowa młodość na dłużej.

Nie wiemy, dokładnie co, z tego co mówi prowokatorka jest prawdą, z naszej strony jednak możemy zaproponować, byście nie traktowały jej rad zbyt serio. Nie zapominajmy, że wieczorne zmywanie makijażu jest jedną z kardynalnych zasad w tematyce pielęgnacji skóry. Sucha skóra staje się jeszcze bardziej przesuszona, na tłustej z kolei pojawiają się wypryski i stany zapalne.

Zapraszamy również do naszej galerii!

Lady Gaga debiutuje jako modelka na wybiegu domu mody Thierry Mugler na Paris Fashion Week

Zobaczcie także:

TRENDY: Krótkie grzywki - inspiracje z pokazu marki John Galliano

TRENDY: krótkie grzywki - inspiracje z pokazu marki John Galliano