Nicki Minaj i Katy Perry mają swoje barbie

Kariera obu wokalistek wciąż się rozwija, podobnie jak ich popularność i rozpoznawalność na całym świecie. Dziś połączyło je coś jeszcze - Nicki Minaj i Katy Perry mają swoje małe, kolorowe podobizny!
Nicki Minaj i Katy Perry jako Barbie Lalki powstały w jednym egzemplarzu Nicki Minaj i Katy Perry jako lalki Barbie. Lalki powstały w jednym egzemplarzu. Za lalkę Katy już teraz wylicytowano 1750 dol., a za Minaj - 1355 dol. Kariera obu wokalistek wciąż się rozwija, podobnie jak ich popularność i rozpoznawalność na całym świecie. Dziś połączyło je coś jeszcze - Nicki Minaj i Katy Perry mają swoje małe, kolorowe podobizny! Według statystyk na całym świecie co sekunda kupowane są 3 lalki Barbie. Barbie wciąż jest przedmiotem pożądania wielu dziewczynek. Katy Perry oraz Nicki Minaj postanowiły to wykorzystać! Obie wokalistki mają swoje własne miniaturowe podobizny. Oczywiście w trochę innych wymiarach. Figura laleczek nie odzwierciedla bardziej kobiecych kształtów obu pań. Te wymiary pozostają stałe. Dla ciekawostki - chcąc upodobnić się do barbie musiałybyśmy mieć 84cm w biuście, 46 w talii (!), a w biodrach 80. Nogi musiałyby być o połowę dłuższe od rąk, a waga powinna wynosić 50 kg przy wzroście 175 cm. Lalki Minaj i Perry nie są tanie, gdyż powstały tylko w jednym egzemplarzu. Za lalkę Katy Perry już teraz wylicytowano 1750 dolarów, a za Nicki Minaj - 1355 dolarów. Dochód ze sprzedaży obu lalek ma trafić na konto amerykańskiego Project Angel Food, która dożywia nosicieli wirusa HIV w USA.

Według statystyk na całym świecie co sekunda kupowane są 3 lalki Barbie. Ten mały symbol uwielbienia wciąż jest przedmiotem pożądania wielu dziewczynek. Barbie była tak znana, że do dziś nie możemy uwolnić się niej jako ideału kobiecego piękna.

Katy Perry oraz Nicki Minaj postanowiły to wykorzystać! Obie wokalistki mają swoje własne miniaturowe podobizny. Oczywiście w trochę innych wymiarach. Figura laleczek nie odzwierciadla bardziej kobiecych kształtów obu pań. Te wymiary pozostają stałe. Dla ciekawostki - chcąc upodobnić się do barbie musiałybyśmy mieć 84cm w biuście, 46 w talii (!), a w biodrach 80. Nogi musiałyby być o połowę dłuższe od rąk, a waga powinna wynosić 50 kg przy wzroście 175 cm.

Mimo, że nie wszystko zgadza się idealnie - laleczki są łudząco podobne do swoich pierwowzorów. Makijaż, fryzura i strój spełniają swoje zadanie brawurowo. Młodsze fanki z pewnością nie podarują swoim rodzicom braku takiej lalki w swojej kolekcji!

Jeśli nie wiadomo o co chodzi... to chodzi wiadomo o co! To najlepszy czas dla obu wokalistek na zarabianie pieniędzy, dopóki nie zastąpią je młodsze i bardziej popularne koleżanki.

Jak podobają wam się artystki w wersji mini?

Barbie

Zobaczcie również:

Tatuaże na ustach coraz bardziej popularne

Tatuaże na usta - Violent Lips

Jak podoba wam się pomysł stworzenia barbie dla obu wokalistek??