Kelly Osbourne i Shakira stawiają na zmiany

Obie gwiazdy postawiły na małe metamorfozy. Shakira znana ze swych długich, bujnych loków, zamieniła je na klasycznego boba, a Kelly Osbourne wróciła do dawnej charakterystycznej koloryzacji.
Metamorfozy gwiazd Kelly Osbourne i Shakira stawiają na zmiany. Metamorfozy gwiazd. Shakira znana z długich, bujnych loków, zamieniła je na klasycznego boba, a Kelly Osbourne wróciła do dawnej charakterystycznej koloryzacji. Obie gwiazdy postawiły na małe metamorfozy. Shakira znana ze swych długich, bujnych loków, zamieniła je na klasycznego boba, a Kelly Osbourne wróciła do dawnej charakterystycznej koloryzacji. Nową fryzurą Shakira podzieliła się z fanami na Twiterze. Momentalnie zawrzało. Tym bardziej, że piękne, bujne loki latynoskiej piękności były jej znakiem rozpoznawczym. Gwiazda zamieniła jednak fryzurę na klasycznego boba do ramion. Na podobna zmianę postawiła jakiś czas temu Jennifer Aniston. Nieśmiertelny, stały look Jennifer uległ zmianie. Tradycyjny bob przypominał fryzurę, którą Jenn nosiła na początku 2000 roku, gdy była jeszcze z Bradem Pittem. Kelly Osbourne - pamiętamy doskonale z czasów, gdy dopiero stawała się rozpoznawalna. Swoją karierę rozpoczęła, występując w rodzinnym reality show: "Rodzina Osbourne'ów". Wówczas była tylko córką znanego wokalisty. Grubiutka nastolatka, która prowokowała swoim strojem, wulgarnym zachowaniem i ciągłymi zmianami koloru włosów. Przez ostatnie lata bardzo schudła (dziś jest wręcz uzależniona od treningów na siłowni), zmieniła styl i pokochała blond. Dziś jednak postanowiła wrócić do przeszłości i po raz kolejny postawić na Dip-Dye hair. Kiedy niecałe dwa lata temu, Kelly przefarbowała włosy i postawiła na tą niecodzienną koloryzację, nie brakowało głosów krytyki. Dziś trendy się zmieniły i włosy w takim kolorze są hitem. Po raz kolejny widać, jak bardzo zmieniająca się moda wpływa na postrzeganie piękna.

Nową fryzurą Shakira podzieliła się z fanami na Twiterze. Momentalnie zawrzało. Tym bardziej, że piękne, bujne loki latynoskiej piękności były jej znakiem rozpoznawczym. Gwiazda zamieniła jednak fryzurę na klasycznego boba do ramion.

Na podobna zmianę postawiła jakiś czas temu Jennifer Aniston. Nieśmiertelny, stały look Jennifer uległ zmianie. Tradycyjny bob przypominał fryzurę, którą Jenn nosiła na początku 2000 roku, gdy była jeszcze z Bradem Pittem.

Jennifer aniston na premierze swego nowego filmu Just Go With ItNowa fryzura Shakiry

Kelly Osbourne - pamiętamy doskonale z czasów, gdy dopiero stawała się rozpoznawalna. Swoją karierę rozpoczęła występując w rodzinnym reality show: Rodzina Osbourne'ów. Wówczas była tylko córką znanego wokalisty. Grubiutka nastolatka, która prowokowała swoim strojem, wulgarnym zachowaniem i ciągłymi zmianami koloru włosów. Przez ostatnie lata bardzo schudła (dziś jest wręcz uzależniona od treningów na siłowni), zmieniła styl i pokochała blond.

Dziś jednak postanowiła wrócić do przeszłości i po raz kolejny postawić na Dip-Dye hair. Kiedy niecałe dwa lata temu, Kelly przefarbowała włosy i postawiła na tą niecodzienną koloryzację, nie brakowało głosów krytyki. Dziś trendy się zmieniły i włosy w takim kolorze są hitem. Po raz kolejny widać jak bardzo zmieniająca się moda wpływa na postrzeganie piękna.

Porównajcie zdjęcia:

2010r.                                                             Dziś:

EastnewsKelly Osbourne

Jak Wam podobają się metamorfozy gwiazd?

 

 

Zobaczcie również:

Bob wcale nie musi być nudny

Keira Knightley i Scarlett Johansson

Jak oceniacie metamorfozy?
Więcej o: