Paznokcie na Sylwestra? Postaw na sprawdzony Minx manicure!

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Chwilę później rozpoczyna się karnawał. A jak karnawał to przede wszystkim dobra zabawa. Jak zaoszczędzić sobie czasu i świetnie się prezentować? Jeśli chodzi o stylizację paznokci - najprościej i najefektywniej będzie prezentował się minx manicure.
Paznokcie na sylwestra Postaw na sprawdzony Minx manicure! Minx manicure to cienkie, elastyczne powłoki (w postaci mini folii) pokryte od spodu substancją przylepną, którą aktywuje się ciepłem (ogrzewanie lampą) Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Chwilę później rozpoczyna się karnawał. Jak zaoszczędzić sobie czasu i świetnie się prezentować? Jeśli chodzi o stylizację paznokci, najprościej i najefektywniej będzie prezentował się minx manicure. Minx manicure nie jest wprawdzie żadną nowością, wciąż jest jednak jak najbardziej aktualny, zwłaszcza na specjalne okazje. To cienkie, elastyczne powłoki (w postaci mini folii) pokryte od spodu substancją przylepną, którą aktywuje się ciepłem (ogrzewanie lampą). Dzięki temu możliwe jest idealne dopasowanie powłoki do kształtu płytki paznokciowej (jej zaokrągleń). "Naklejki" Minx są doskonałą alternatywą dla lakieru do paznokci. Nie zawierają szkodliwych substancji, które mogłyby zniszczyć płytkę paznokcia. Ich zaletą jest to, że w przeciwieństwie do lakieru, nie niosą ze sobą ryzyka powstawania smug czy odprysków. Na dłoniach tego typu manicure przetrwa od 2-10 dni, zaś na paznokciach stóp - nawet do 4 tygodni. Beyonce, Lady Gaga czy Rihanna są wiernymi fankami "minxów". Trend natychmiast wychwyciły manicurzystki znanych celebrytek tworząc nowe, coraz bardziej innowacyjne wzory. Modnym elementem w temacie stylizacji paznokci było ostatnio podkreślanie paskiem innego koloru (na zasadzie francuskiego manicure) macierzy paznokcia.

Minx manicure nie jest wprawdzie żadną nowością, wciąż jest jednak jak najbardziej aktualny, zwłaszcza na specjalne okazje. Sylwester i karnawał to czas zabawy. Nie zawsze mamy jednak wystarczająco dużo czasu na wykonanie starannego manicure, który przetrwa bez niespodzianek całą noc. Wówczas Minx'y sprawdzą się idealnie!

Dla przypomnienia -  to cienkie, elastyczne powłoki (w postaci mini folii) pokryte od spodu substancją przylepną, którą aktywuje się ciepłem (ogrzewanie lampą). Dzięki temu możliwe jest idealne dopasowanie powłoki do kształtu płytki paznokciowej (jej zaokrągleń).

"Naklejki" Minx są doskonałą alternatywą dla lakieru do paznokci. Nie zawierają szkodliwych substancji, które mogłyby zniszczyć płytkę paznokcia. Ich zaletą jest to, że w przeciwieństwie do lakieru, nie niosą ze sobą ryzyka powstawania smug czy odprysków.

Na dłoniach tego typu manicure przetrwa od 2-10 dni, zaś na paznokciach stóp - nawet do 4 tygodni.

Rihanna - minx manicure

Beyonce, Lady Gaga, czy Rihanna są wiernymi fankami "minxów". Wzrostowy trend natychmiastwychwyciły manicurzystki znanych celebrytek tworząc nowe, coraz bardziej innowacyjne wzory.

Modnym elementem w temacie stylizacji paznokci było ostatnio podkreślanie paskiem innego koloru ( na zasadzie francuskiego manicure) macierzy paznokcia. Dokładnie tak jak na jednym z pokazów Garetha Pugh. Katie Shilingford (manicurzystka) użyła błękitnych, matowych minx'ów, a macierz paznokcia została ozdobiona półksiężycowym wycięciem naklejki w kolorze złota (odcień przywodzi nam na myśl starożytny Egipt).

Gareth Pugh - nowe trendy w stylizacji paznokci

Propozycji jest zresztą bardzo wiele. Zajrzyjcie do naszej galerii!

minx manicure

Zobaczcie też:

Świąteczny manicure z humorem

Zabawny, świąteczny manicure

Jak podoba ci się ten pomysł na stylizację paznokci?
Więcej o: