Nie do wiary! Czym Daphne Guinness maluje usta?

Daphne Guinness jest znacznie większą ekscentryczką niż można by się spodziewać! Nawet makijaż w jej wydaniu jest... inny niż wszystkie!
Czym Daphne Guinness maluje usta? Daphne jest znacznie większą ekscentryczką niż można by się spodziewać! Daphne Guinness od dawna podąża własnymi ścieżkami. Kilka dni temu wyznała, że w ramach eksperymentu zdarzyło się jej użyć lakieru do paznokci zamiast szminki 44-letnia Daphne Guinness od dawna podąża własnymi ścieżkami. Dziś jednak okazuje się, że modowa ekscentryczka jest również prekursorką nowych rozwiązań w sztuce makijażu. Niedawno wspominaliśmy o nowej kolekcji Daphne dla marki MAC. Zamiast jednak skupiać się na promowaniu swojej autorskiej linii kosmetyków, Guinness szokuje nas informacjami o tym, czego używa do makijażu ust! Szminka? To dla niej przeżytek! Daphne Guinness parę dni temu postanowiła spróbować czegoś zupełnie nowego: - Malując się wczoraj postanowiłam coś sprawdzić. Użyłam lakieru do paznokci zamiast szminki. To był tylko eksperyment, jakich zrobię jeszcze wiele, dopóki nie znajdę swoich ulubionych sprawdzonych sposobów - wyznała projektantka. Pomysł może i innowacyjny, ale z pewnością niezbyt bezpieczny!

44-letnia Daphne Guinness podąża własnymi ścieżkami, choć właściwiej byłoby napisać, że nowe ścieżki wydeptuje.

To, że jest ekscentryczką modową, wiemy już od dawna, dziś jednak okazuje się, że jest również prekursorką nowych (dziwnych) rozwiązań w sztuce makijażu. Niedawno wspominaliśmy o nowej kolekcji Daphne dla marki MAC. Zamiast jednak skupiać się na promowaniu swojej autorskiej linii kosmetyków, Guinness szokuje nas informacjami o tym czego używa do makijażu ust!

Szminka? To dla niej przeżytek! Daphne Guinness parę dni temu postanowiła spróbować czegoś zupełnie innego:

"Malując się wczoraj postanowiłam coś sprawdzić. Użyłam lakieru do paznokci zamiast szminki. To był tylko eksperyment, jakich jeszcze zrobię wiele, dopóki nie znajdę swoich ulubionych sprawdzonych sposobów".

Pomysł może i innowacyjny, ale z pewnością niezbyt bezpieczny!

Daphne Guinness during the launch of the Valentino Garavani Virtual Museum, hosted by Valentino Garavani and Giancarlo Giammetti, held at the IAC HQ Building in New York City, Wednesday, December 7, 2011. (AP Photo/Jennifer Graylock)

Zobaczcie też:

Daphne Guinness dla MAC. Czy to naprawdę ona?

Daphne Guinness w nowej kampanii reklamowej dla MAC

Więcej o: