Tańsze i warte uwagi. Karnawałowe nowości kosmetyczne

Tańsze, wcale nie oznacza gorsze. Niektóre kosmetyki są warte uwagi bez względu na swoją cenę. Oto propozycje karnawałowe marki Wibo.
Karnawałowe nowości kosmetyczne Kosmetyki Wibo są warte uwagi bez względu na swoją cenę Tańsze, wcale nie oznacza gorsze. Niektóre kosmetyki są warte uwagi bez względu na swoją cenę. Takie właśnie są kosmetyki karnawałowe marki Wibo. Karnawał jest czasem, w którym można trochę bardziej niż zwykle zaszaleć z makijażem. Niestandardowe połączenia kolorystyczne są mile widziane. Marka Wibo proponuje na wieczorowe imprezy oryginalny makijaż w odcieniach błękitu z dodatkiem srebra i zieleni. Wyjątkowe okazje wymagają niecodziennej oprawy. Cechy charakterystyczne tego makijażu to: gładka, świetlista cera, metaliczne, mocno podkreślone oczy, delikatnie zaakcentowane usta oraz uzupełniający całość, oryginalny manicure. Wśród nowości, jakie proponuje marka Wibo, znajdziemy: rozświetlający podkład Illuminating, który nie tylko tuszuje przebarwienia i niedoskonałości cery, ale także zapobiega wysuszaniu skóry. Głównym akcentem tegorocznego makijażu są oczy. W tym roku śmiało podkreślamy w nich rzęsy, a także sięgamy po kosmetyki z dużą ilością refleksów świetlnych. Marka proponuje m.in. cienie do powiek, o jedwabiście gładkiej i trwałej fakturze, Color Shine Shadows. Jest to zestaw 9 cieni w stylowej kasetce z lusterkiem i aplikatorem, dostępny w 2 wersjach kolorystycznych.

Karnawał jest czasem, w którym można trochę bardziej niż zwykle zaszaleć z makijażem. Niestandardowe połączenia kolorystyczne są mile widziane. Marka Wibo proponuje na wieczorowe imprezy oryginalny makijaż w odcieniach błękitu z dodatkiem srebra i zieleni.

Wyjątkowe okazje wymagają niecodziennej oprawy. Cechy charakterystyczne tego makijażu to: gładka, świetlista cera, metaliczne, mocno podkreślone oczy, delikatnie zaakcentowane usta oraz uzupełniający całość, oryginalny manicure.

Wśród nowości jakie proponuje marka Wibo znajdziemy: rozświetlający podkład Illuminating, który nie tylko tuszuje przebarwienia i niedoskonałości cery, ale także zapobiega wysuszaniu skóry.

Głównym akcentem tegorocznego makijażu są oczy. W tym roku śmiało podkreślamy w nich rzęsy, a także sięgamy po kosmetyki z dużą ilością refleksów świetlnych. Powieki, w prezentowanym makijażu Wibo, zostały pomalowane z wykorzystaniem cieni o jedwabiście gładkiej i trwałej fakturze - Color Shine Shadows. Jest to zestaw 9 cieni w stylowej kasetce z lusterkiem i aplikatorem, dostępny w 2 wersjach kolorystycznych.

Wibo proponuje french manicure w nowej, bardzo modnej w tym sezonie, zielono-turkusowej wersji kolorystycznej.

Ceny produktów wraz ze zdjęciami znajdziecie w naszej galerii!

Wibo - karnawałowa kolekcja kosmetyków

Więcej o: