Fryzura w stylu Taylor Swift - uczesanie w 5 minut!

Brak wam pomysłu na elegancką fryzurę? By ją wykonać - czasem potrzeba naprawdę niewiele czasu. Oto jedna z propozycji!
Fryzura w stylu Taylor Swift Brak wam pomysłu na elegancką fryzurę? Brak wam pomysłu na elegancką fryzurę? Postawcie na włosy w stylu Taylor Swift. Do stworzenia fryzury potrzebować będziecie gumek do włosów, spinek oraz lakieru Brak wam pomysłu na elegancką fryzurę? By ją wykonać czasem potrzeba naprawdę niewiele czasu. Oto jedna z propozycji! Do stworzenia fryzury potrzebować będziecie: gumek do włosów, spinek oraz lakieru. Instruktaż wykonania: 1) Pierwszą czynnością, jaką powinnyście wykonać jest podzielenie włosów na części. Odseparujcie prawą oraz lewą część włosów tuż za linią ucha. 2) Środkową część włosów zepnijcie nisko w luźnego kucyka. Upinając do do głowy zawińcie go do środka. 3) Następnie podzielcie kucyka na kilka małych pasemek, które przy pomocy spinek luźno powpinajcie we włosy skręcając je przy tym w różne strony. Nie starajcie się za bardzo, ta fryzura powinna być jak najbardziej swobodna. 4) Kolejnym krokiem jest dołączanie pasm z włosów, które oddzieliłyście na samym początku. Zawijacie je wokół powstającego "koczka". 5) Pamiętajcie, że z jednej strony włosów ma być odrobinę więcej. Powinny być więc luźniej upięte. Fryzura jest naprawdę prosta do wykonania. Zwłaszcza kiedy brak nam czasu, a zależy nam na eleganckim wyglądzie przy stole. Jeżeli na brak czasu nie narzekacie, możecie pozwolić sobie na zakręcenie włosów na średniej grubości wałki (dotyczy to zwłaszcza osób, których włosy są ciężkie i nie podatne na kręcenie), a dopiero później zacząć je upinać.

Do stworzenia fryzury potrzebować będziecie: gumek do włosów, spinek oraz lakieru.

Instruktaż wykonania:

1) Pierwszą czynnością, jaką powinnyście wykonać jest podzielenie włosów na części. Odseparujcie prawą oraz lewą część włosów tuż za linią ucha.

2) Środkową część włosów zepnijcie nisko w luźnego kucyka. Upinając do do głowy zawińcie go do środka (na filmiku zobaczycie jak dokładnie to wygląda).

3) Następnie podzielcie kucyka na kilka małych pasemek, które przy pomocy spinek luźno powpinajcie we włosy skręcając je przy tym w różne strony. Nie starajcie się za bardzo, ta fryzura powinna być jak najbardziej swobodna.

4) Kolejnym krokiem jest dołączanie pasm z włosów, które oddzieliłyście na samym początku. Zawijacie je wokół powstającego "koczka".

5) Pamiętajcie, że z jednej strony włosów ma być odrobinę więcej. Powinny być więc luźniej upięte.

Jak widzicie fryzura jest naprawdę prosta do wykonania. Zwłaszcza kiedy brak nam czasu, a zależy nam na eleganckim wyglądzie przy stole.

Jeżeli na brak czasu nie narzekacie - możecie pozwolić sobie na zakręcenie włosów na średniej grubości wałki (dotyczy to zwłaszcza osób, których włosy są ciężkie i nie podatne na kręcenie), a dopiero później zacząć je upinać.

Zobaczcie wideo:

Recording artist Taylor Swift arrives at the 2010 BMI Country Awards Tuesday, Nov. 9, 2010 in Nashville, Tenn.   (AP Photo/Evan Agostini)

Więcej o: