Sharon Stone i jej podróż w czasie z Elle Russia

Sharon Stone pojawiła się właśnie na okładce styczniowego numeru rosyjskiego Elle. Graficy zadbali o to, by odjąć aktorce kilkanaście lat!
Sharon Stone na okładce "Elle Russia" Aktorka pojawiła się właśnie na okładce styczniowego numeru rosyjskiego "Elle" Z okładki styczniowego "Elle Russia" uśmiecha się szczerze 53-letnia Sharon Stone. Wszystko byłoby dobrze, gdyby graficy nie odjęli jej kilkanastu lat! Styczniowa okładka rosyjskiej edycji "Elle" prezentuje się bardzo atrakcyjnie. 53-letnia Sharon Stone w delikatnej i subtelnej charakteryzacji uśmiecha się szczerze i wszystko byłoby jak najbardziej w porządku, gdyby nie to, że to kolejny przypadek jawnego przekłamania i manipulowania obrazem. Mimo że Sharon Stone niewątpliwie jest piękną kobietą, nie zmienia to faktu, że niestety nie ma już 30 lat. I moment, w którym wyglądała tak jak na okładce "Elle", już nigdy nie wróci. Jest to tym bardziej rażące, że aktorka jest jedną z nielicznych gwiazd, które starzeją się z prawdziwą klasą i godnością. Sharon Stone, która karierę swą zaczęła jako modelka, a jako aktorka słynęła ze swej niepowtarzalnej urody i figury, wciąż wygląda bardzo kobieco. Wprawdzie nie obyło się bez poprawek tu i ówdzie, ale jej codzienny luźny styl i dystans z jakim podchodzi do samej siebie oceniamy na duży plus. Dba o siebie, jednocześnie nie popadając w paranoje wieku średniego. Oczywiście, jak najbardziej zrozumiałe jest to, że okładki mają wyglądać dobrze. W dużej mierze od tego zależy wysoka sprzedaż numeru, ale czy naprawdę jesteśmy zmuszeni oglądać gwiazdy, których twarze jedynie w niewielkim stopniu przypominają rzeczywiste osoby? Każdy, kto wie kim jest Sharon i zna choć podstawy matematyki, ma świadomość, ile ona może mieć lat. Na pewno nie tyle, na ile wygląda na okładce styczniowego numeru "Elle Russia".

Styczniowa okładka Elle prezentuje się bardzo atrakcyjnie. 53-letnia Sharon Stone w delikatnej i subtelnej charakteryzacji uśmiecha się szczerze i wszystko byłoby jak najbardziej w porządku, gdyby nie to, że to kolejny przypadek jawnego przekłamania i manipulowania obrazem.

Mimo, że Sharon Stone niewątpliwie jest piękną kobietą nie zmienia faktu, że niestety nie ma już 30 lat. I moment, w którym wyglądała tak jak na okładce Elle już nigdy nie wróci. Jest to tym bardziej rażące, że aktorka jest jedną z nielicznych gwiazd, które starzeją się z prawdziwą klasą i godnością. Sharon Stone, która karierę swą zaczęła jako modelka, a jako aktorka słynęła ze swej niepowtarzalnej urody i figury - wciąż wygląda bardzo kobieco. Wprawdzie nie obyło się bez poprawek tu i ówdzie, ale jej codzienny luźny styl i dystans z jakim podchodzi do samej siebie oceniamy na duży plus. Dba o siebie - jednocześnie nie popadając w paranoje wieku średniego.

Oczywiście jak najbardziej zrozumiałe jest to, że okładki mają wyglądać dobrze. W dużej mierze od tego zależy wysoka sprzedaż numeru, ale czy naprawdę jesteśmy zmuszeni oglądać gwiazdy, których twarze jedynie w niewielkim stopniu przypominają rzeczywiste osoby?

Każdy, kto wie kim jest Sharon i zna choć podstawy matematyki ma świadomość, ile ona może mieć lat. Na pewno nie tyle, na ile wygląda na okładce styczniowego numeru Elle Russia.

Zobaczcie jej ostatnie zdjęcia i porównajcie!

Sharon Stone na okładce Elle

Zobaczcie również:

Zimowy makijaż i jego niepowtarzalny urok

Zimowy makijaż i jego niepowtarzalny urok