Irokez w stylu Nicole Scherzinger - hit czy kit?

Piękna Nicole Scherzinger wie jak powinna wyglądać prawdziwa kobieta. Ostatnio postawiła na małe urozmaicenie swojej fryzury. Hit czy kit?
Irokez w stylu Nicole Scherzinger Piękna Nicole Scherzinger postawiła ostatnio na małe urozmaicenie swojej fryzury Piękna Nicole Scherzinger postawiła ostatnio na małe urozmaicenie swojej fryzury. Elegancki i szykowny irokez stanowił urozmaicenie stroju i makijażu artystki. Piękna Nicole Scherzinger postawiła ostatnio na małe urozmaicenie swojej fryzury. Naszym zdaniem elegancki i szykowny irokez stanowił urozmaicenie stroju i makijażu artystki, dodając całej stylizacji przysłowiowego pazura. Wykonanie fryzury wbrew pozorom nie jest trudne, a możliwości mamy wiele. Jak to zrobić: 1) Jeśli jesteś posiadaczką grzywki, zacznij od mocnego natapirowania jej. Unieś i zaczesz do tyłu. Utrwal lakierem, a następnie poprzypinaj spinkami. 2) Kosmyki z boków gładko zaczesz za uszy. Pozostałe włosy rozdziel na szerokie kosmyki. Każdy z nich natapiruj, unieś, spryskaj od dołu lakierem i poprzypinaj. Jeśli masz więcej czasu, wcześniej możesz nakręcić włosy na wałki. Nabiorą w ten sposób większej objętości. 3) Innym sposobem na uczesanie irokeza jest wcześniejsze wyprostowanie włosów, natapirowanie górnej i podpięcie ich bocznych części, ale reszta włosów pozostaje luźno puszczona. Jest to bardziej eleganckie uczesanie dla osób, którym zależy na subtelniejszym efekcie końcowym.

Naszym zdaniem elegancki i szykowny irokez stanowił urozmaicenie stroju i makijażu artystki - dodając całej stylizacji przysłowiowego pazura.

Wykonanie fryzury wbrew pozorom nie jest trudne, a możliwości mamy wiele.

Jak to zrobić:

1) Jeśli jesteś posiadaczką grzywki, zacznij od mocnego natapirowania jej. Unieś i zaczesz do tyłu. Utrwal lakierem, a następnie poprzypinaj spinkami.

2) Kosmyki z boków gładko zaczesz za uszy. Pozostałe włosy rozdziel na szerokie kosmyki. Każdy z nich natapiruj, unieś, spryskaj od dołu lakierem i poprzypinaj. Jeśli masz więcej czasu, wcześniej możesz nakręcić włosy na wałki. Nabiorą w ten sposób większej objętości.

3) Innym sposobem na uczesanie irokeza jest wcześniejsze wyprostowanie włosów. Natapirowanie górnej części włosów i również podpięcie bocznych części, ale reszta włosów pozostaje luźno puszczona. Jest to bardziej eleganckie uczesanie dla osób, którym zależy na subtelniejszym efekcie końcowym.

Jeszcze prostsze jest wykonanie fryzury na krótkich włosach. Robicie to w analogiczny sposób.

Zobaczcie wideo:

Zobaczcie również:

Fryzury na karnawał lub studniówkę

Fryzury na karnawał

Irokez w stylu Nicole Scherzinger to:
Więcej o:
Komentarze (6)
Irokez w stylu Nicole Scherzinger - hit czy kit?
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX