Fryzura w stylu Gwen Stefani - hit czy kit?

Charakterystycznemu stylowi retro, Gwen Stefani wierna jest od lat! Tematyczne fryzury i makijaże nie wychodzą z mody, a piękna wokalistka z powodzeniem to wykorzystuje.
Fryzura w stylu Gwen Stefani Piękna wokalistka od lat jest wierna stylowi retro Fryzura Gwen Stefani (tzw. precla): Włosy zaczesujemy do przodu i wiążemy w kucyk tuż przy czole. Delikatnie tapirujemy i zawijamy w charakterystyczny wałeczek Gwen Stefani przez lata wypracowała sobie charakterystyczny dla siebie wizerunek. Słynie z niepowtarzalnego stylu retro, który przeszedł do klasyki gatunku. Gwiazda już od czasów zespołu No Doubt urzekała porcelanową cerą, która idealnie komponowała się z jej platynowymi włosami. Charakteru dodawała jej również czerwona szminka, z którą piosenkarka nie rozstaje się do dziś. Gwen jako jedna z nielicznych gwiazd rzadko decyduje się na zmiany dotyczące koloru włosów lub makijażu. Wokalistka lubi jednak urozmaicać swój wizerunek ciekawymi fryzurami, które nie odbiegają charakterem od tak lubianego przez nią stylu retro. Parę dni temu artystka wybrała dość nietypową fryzurę. Oryginalna propozycja uczesania (tzw. precla) wygląda niebanalnie, ale musi być dopasowana do reszty stylizacji i połączona z odpowiednim makijażem. Jeśli podoba wam się takie uczesanie - oto krótki instruktaż: 1) Włosy zaczesujemy do przodu i wiążemy w kucyk tuż przy czole. 2) Kosmyki, które odstają zawijamy i przypinamy spinkami. 3) Kucyk delikatnie tapirujemy i zawijamy w charakterystyczny wałeczek.

Piosenkarka przez lata wypracowała sobie charakterystyczny dla siebie wizerunek. Słynie z niepowtarzalnego stylu retro, który przeszedł do klasyki gatunku. Gwiazda już od czasów No Doubturzekała porcelanową cerą,która idealnie komponowała się z jej platynowymi włosami. Charakteru dodawała czerwona szminka, z którą piosenkarka nie rozstaje się do dziś.

Jako jedna z nielicznych gwiazd rzadko stawia na zmiany dotyczące koloru włosów, czy charakteryzacji. Wokalistka lubi jednak urozmaicać swój wizerunek ciekawymi fryzurami, które charakterem nie odbiegają od tak lubianego przez nią stylu retro.

Parę dni temu artystka wybrała dość nietypową fryzurę, która mimo, że doskonale do niej pasuje i wygląda ciekawie - nie wszystkie kobiety czuły by się w niej komfortowo. Oryginalna propozycja uczesania (tzw. precla) wygląda niebanalnie, ale musi być dopasowana do reszty stylizacji i połączona z odpowiednim makijażem.

Jeśli podoba wam się takie uczesanie - oto krótki instruktaż:

1) Całość włosów zaczesujemy mocno do przodu (najlepiej zrobić to głową w dół) i wiążemy w kucyka tuż przy czole.

2) Włosy, które z tyłu odstają zawijamy i przypinamy spinkami.

3) Kucyk delikatnie tapirujemy i zawijamy w charakterystyczny wałeczek.

Szczegóły na wideo:

Jak wy oceniacie tą fryzurę?

Gwen Stefani

Jak podoba wam się fryzura retro w stylu Gwen Stefani?
Więcej o: