Kate Middleton Ikoną Piękna 2011 roku?

Kate Middleton miała dość intensywny rok. Prasa obserwowała ją w każdej strony skupiając się na najmniejszych szczegółach. W życiu świeżo upieczonej księżnej nie było miejsca na wpadki, dzięki czemu zdobyła tytuł Ikony Piękna 2011 roku.

Dzisiejsze obiektywy aparatów nie mają litości. Jeśli sławna osoba ma coś do ukrycia, musi mieć się na baczności. Kate Middleton, z której media od ponad roku nie spuszczają wzroku nie miała łatwego życia. Oceniano ją z każdej strony. Stylizacje, buty, rajstopy, włosy, makijaż, cera -pod lupą było dosłownie wszystko. Spekulowano nawet o jej zębach, które mimo, że wybielone wciąż "pozostają krzywe".

Okazuje się jednak, że rok 2011 i tak zwany Royal Wedding wyszedł jej całkiem nieźle. Młoda Księżna została bowiem ikoną piękna 2011 roku, a ten zaszczytny tytuł przyznała jej brytyjska sieć sklepów kosmetycznych Superdrug.

Oczywiście nie obyło się wcześniej bez głosowania, w którym wzięło udział 3 tysiące kobiet. Kate zajęła w ankiecie zaszczytne pierwsze miejsce, jej siostra Pippa - drugie. W pozostałej 10-tce znalazły się między innymi: Rihanna, Beyonce, Emma Watson, Katy Perry, czy Victoria Beckham.

Zgadzacie się z wynikami sondażu Superdrug?

Księżna Cambridge, Kate Middleton

Zobacz też:

Ciekawostka urodowa - dlaczego wstydzimy się uśmiechać?

Dlaczego nie lubimy się uśmiechać?

Więcej o: