Prosty, domowy sposób na kok idealny

Kok w każdym wydaniu jest fryzurą bardzo dziewczęcą i przede wszystkim wygodną. Czy wiecie, że doskonałym i prostym sposobem na wykonanie fryzury będzie użycie skarpetki? :)
Kok idealny Czy wiecie, że doskonałym sposobem na wykonanie fryzury będzie użycie skarpetki? Kok: Włosy zwiąż w kitkę. Załóż zwiniętą skarpetkę. Przeciągnij przez nią włosy. Owiń kitkę wokół skarpetki. Załóż gumkę. Niesforne kosmyki przypnij spinkami Wypełniacze do koków lub oponki są bardzo pomocne przy wykonywaniu tego typu fryzur. Jeśli jednak nie masz zbyt gęstych włosów ani wspomnianego narzędzia pod ręką - warto użyć zwykłej skarpetki. Instruktaż: 1) Włosy zwiąż w kitkę. 2) Na upięte włosy nałóż zwiniętą skarpetkę (wcześniej należy ją przeciąć). Włosy z kucyka przeciągnij i owiń wokół skarpetki i znów załóż gumkę. Resztę niesfornych kosmyków przypnij spinkami. 3) Całość spryskaj lakierem, by fryzura utrzymała się na swoim miejscu.

Wypełniacze do koków lub oponki stały się coraz bardziej popularnym i pomocnym sposobem na wykonanie fryzury. Jeśli jednak nie macie zbyt gęstych włosów ani wspomnianego narzędzia pod ręką - warto użyć skarpetki :) (tak - nie ma tu mowy o pomyłce).

Instruktaż:

1) Włosy zwiążcie w wysokiego kucyka.

2) Nałóżcie na nią zwiniętą skarpetkę (najlepiej czarną). Wcześniej należy ją przeciąć w odpowiedni sposób. Włosy z kucyka przeciągnijcie i owińcie wokół skarpetki i znów nałóżcie gumkę. Resztę niesfornych kosmyków również przypnijcie spinkami.

3) Całość spryskajcie lakierem, by fryzura na dłużej utrzymała się na swoim miejscu.

Wszystko jednak zobaczycie dokładnie na wideo:

Zobacz także:

Karnawałowe fryzury w gwiazdorskim stylu

Fryzury na wesele

Więcej o: