Naklejki, minx'y i inne gadżety. Jak je nakleić?

Mimo, że minx'y oraz naklejki na paznokcie nie są już żadną nowością wciąż cieszą się dość dużym powodzeniem. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem to wygodny sposób na to, by cieszyć się efektami manicure na dłużej.
Naklejki, minx'y i inne gadżety Wygodny sposób na to, by cieszyć się efektami manicure na dłużej Minx'y, czyli cienkie, ozdobne powłoki pokryte od spodu substancją przylepną, nadal są szalenie popularne. Ich wiernymi fankami są m.in. Beyonce i Rihanna Beyonce, Lady Gaga, czy Rihanna są wiernymi fankami naklejek typu minx. Mimo, że ozdoby tego typu nie są już żadną nowością, stają się coraz bardziej popularne, a ich sprzedaż wciąż rośnie. Minx'y to cienkie, elastyczne powłoki (w postaci folii) pokryte od spodu substancją przylepną, którą aktywuje się ciepłem (ogrzewanie lampą). Jeśli naklejanie drobnych ozdób na płytkę paznokciową jest dla was kłopotliwe - rynek kosmetyczny oferuje wiele alternatyw, które nie gorzej niż minx'y spełniają swoją rolę.

Beyonce, Lady Gaga, czy Rihanna są wiernymi fankami naklejek typu minx. Mimo, że nie są już żadną nowością stają się coraz bardziej popularne, a ich sprzedaż cieszy się coraz większym powodzeniem.

Dla przypomnienia -  to cienkie, elastyczne powłoki (w postaci mini folii) pokryte od spodu substancją przylepną, którą aktywuje się ciepłem (ogrzewanie lampą). Dzięki temu możliwe jest idealne dopasowanie powłoki do kształtu płytki paznokciowej (jej zaokrągleń).

Jeśli naklejanie ich jest dla was kłopotliwe - dzisiejszy rynek kosmetyczny oferuje wiele podobnych alternatyw. Klejące naklejki nie gorzej niż minx'y spełniają swoją rolę.

Jeśli nie wiecie jak je przykleić, lub wyciąć odpowiedni kształt - oto instruktaże:

WIDEO:

Zobacz także:

Manicure na wesoło

Francuski manicure na wesoło, stylizacja paznokci

Więcej o: