Sharon Stone w kampanii reklamowej Dior. Zobaczcie efekty odmłodzenia!

Sharon Stone miała ostatnio kilka interesujących propozycji. Pojawiła się między innymi na okładce rosyjskiego Vogue'a, a dziś po raz kolejny mamy okazję podziwiać ją w kampanii reklamowej Dior. W jednym i drugim przypadku aktorce odjęto przynajmniej kilkanaście lat.
Sharon Stone odmłodzona przez Diora Aktorce znów odjęto przynajmniej kilkanaście lat. Stone, która jest swoją twarzą od lat promuje kosmetyk Dior Capture Totale One Essential, w najnowszym spocie "odmłodniała" o co najmniej kilkanaście lat. Niedawno piękna twarz Sharon Stone zdobiła okładkę rosyjskiego wydania magazynu "Vogue". Znamy ją i kojarzymy z wielu filmów. Trudno zatem oprzeć się wrażeniu, że to twarz aktorki sprzed kilkunastu lat. Sharon jest jedną z nielicznych gwiazd, które starzeją się z prawdziwą klasą i godnością. Stone, która zaczęła karierę jako modelka, a jako aktorka słynęła ze swej niepowtarzalnej urody i figury - wciąż wygląda bardzo kobieco. Ciekawi nas zatem przyczyna, dla której z takim uporem firmy ją zatrudniające retuszują artystkę. Bo czy naprawdę chodzi o to, by okłamywać odbiorcę? Zmarszczki pojawią się przecież prędzej czy później i jest to proces zupełnie naturalny. Czy nie lepiej pójść w zupełnie inną stronę i uczyć kobiety akceptować to, co i tak nieuchronne? Odpowiedzieć możemy sobie same, natomiast marka Dior, której zależy na jak najlepszej sprzedaży produktu, i tak zrobi swoje. Warto dodać, że aktorka już od lat jest twarzą produktu Dior Capture Totale One Essential, przeznaczonego do walki ze zmarszczkami, jednak najnowszy spot reklamowy w sposób wyjątkowy razi swym przekłamanym obrazem.

Zupełnie niedawno piękna twarz Sharon Stone zdobiła okładkę rosyjskiego wydania magazynu Vogue. Znamy ją i kojarzymy od lat. Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że to twarz aktorki sprzed kilkunastu lat.

Pisaliśmy, że Sharon jest jedną z nielicznych gwiazd, które starzeją się z prawdziwą klasą i godnością. Stone, która karierę swą zaczęła jako modelka, a jako aktorka słynęła ze swej niepowtarzalnej urody i figury - wciąż wygląda bardzo kobieco. Ciekawi nas zatem przyczyna, dla której z takim uporem marki retuszują artystkę.

Bo czy naprawdę chodzi o to, by okłamywać odbiorcę? Zmarszczki pojawią się przecież prędzej, czy później i jest to proces zupełnie naturalny. Czy nie lepiej pójść w zupełnie inną stronę i uczyć kobiety akceptować to, co i tak nieuchronne?

Odpowiedzieć możemy sobie same, natomiast marka Dior, której zależy na jak najlepszej sprzedaży produktu i tak zrobi swoje.

Warto dodać, że aktorka już od lat jest twarzą produktu Dior Capture Totale One Essential, przeznaczonego do walki ze zmarszczkami, jednak najnowszy spot reklamowy w sposób wyjątkowy razi swym przekłamanym obrazem.

Co wy sądzicie na ten temat?

Sharon Stone i jej podróż w czasie z Elle Russia

Nową reklamę umieścił na swoim serwisie Coco Perez. Zobaczcie!

Zobaczcie także:

Czy kształt brwi ma naprawdę aż tak duże znaczenie?

kształt brwi