Pomysłowa koloryzacja włosów w stylu Kat Graham - hit czy kit?

Niebieskie końcówki włosów w stylu Kat Graham to nie przypadkowy wybór. Odważna koloryzacja staje się coraz bardziej modna. Jak wam się podoba?

Katerina Graham ciągle zaskakuje i to nie tylko stylizacjami. To prawdziwa kobieta kameleon! 22- letnia Kat pracuje jako aktorka, piosenkarka, producentka, modelka i tancerka. Oglądając jej zdjęcia trudno uwierzyć, że można mieć tak wiele wcieleń! Raz wygląda uwodzicielsko i kobieco, innym razem naturalnie i na sportowo. Ma pomysł na siebie i trzeba przyznać, że potrafi pozytywnie zaskoczyć.

Ostatnio gwiazda zdecydowała się na małą zmianę koloru włosów. Przez ostatni rok wiele mówiło się o modnej koloryzacji typu Ombre hair. Dziś jednak odrobinę ewoluowała i zamieniła się w nieco odważniejszy trend.

Jakiś czas temu - pierwsze symptomy nieco bardziej odważnych koloryzacji mogliśmy zaobserwować na wybiegach. Dip-Dye może kojarzyć się z szaloną modą lat 90., kiedy to styl grunge królował, a wielu dziewczynom nie brakowało odwagi na nietypową zmianę koloru włosów.

Czy możemy mówić o powrocie? Niekoniecznie. Dziś Dip-Dye wraca w zupełnie nowym wydaniu. Tu możemy zobaczyć zdjęcia z pokazu Proenza Schouler (wiosna 2010).

Dip Dye hair

Podobny pomysł wykorzystała jakiś czas temu Kate Bosworth:

Kate Bosworth

Zobaczcie także:

Nowa, skrócona fryzura Olivii Wilde

Metamorfozy gwiazd - Olivia Wilde

Koloryzacja włosów w stylu Kat Graham to: