Liv Tyler - Piękno to dla mnie priorytet

Podczas, gdy tak wiele sław twierdzi, że to nie uroda jest dla nich najważniejsza i do makijażu oraz fryzury nie przywiązują zbyt wielkiej uwagi, Liv Tyler twierdzi, że dbanie o urodę to jej priorytet.

Poświęcam mnóstwo czasu na pielęgnację i dbanie o siebie. To część mojej codziennej rutyny - mówi Liv Tyler. Moja mama zaczęła przekazywać mi ważne informacje już, kiedy miałam 6 lat".

Aktorka, która jest ambasadorką marki Pantene uważa, że odpowiednia pielęgnacja wcale nie polega na używaniu dużej ilości produktów luksusowych.

Gdybym miała zrobić sobie makijaż w stylu nude i użyć minimalnej ilości kosmetyków wybrałabym YSL Touche Eclat pod oczy i Givenchy Hydra Sparkling. To produkty, bez których się nie ruszam - mówiła w wywiadzie dla Sunday Times Liv Tyler. Moja babcia zawsze polecała mi używanie czystych zapachów, dlatego jeśli chodzi o mydło - stawiam na gruszkę".

Każda gwiazda ma swoje sposoby na dbanie o urodę i robi to we właściwy sobie sposób. Zabiegi, odpowiednie kosmetyki, dieta, olejki oraz ćwiczenia to podstawowe elementy ich codziennej pielęgnacji. Niezależnie od tego, co sławy mówią na ten temat - ich wygląd jest ich wizytówką, dzięki której mogą się odpowiednio "sprzedać".

Jakie są wasze sekrety urody?

Liv Tyler na gali CFDA 2011

Zobaczcie także:

Przedłuż trwałość swojego makijażu

Kosmetyki utrwalające makijaż