Srebrny lakier do paznokci - alternatywa dla złota

Dla wszystkich tych, które mają uprzedzenia kolorystyczne wobec złota - alternatywny manicure lśniący srebrem!
Srebrny lakier - alternatywa dla złota Dla wszystkich tych, które mają uprzedzenia kolorystyczne wobec złota Początek 2012 r. stoi pod znakiem złota. Jego pozycji skutecznie zagraża jednak srebro, zwłaszcza w wersji glitter. Warto postawić na paznokcie lśniące srebrem Dla wszystkich tych, które mają uprzedzenia kolorystyczne wobec złota - alternatywny manicure lśniący srebrem! Końcówka roku 2011 i początek 2012 stoi pod znakiem złota. Jego pozycji skutecznie zagraża jednak srebro, zwłaszcza w wersji glitter. Co powiecie na chłodny metaliczny połysk na paznokciach? W tym sezonie każda modna marka oferująca emalie do paznokci postarała się o to, by nie zabrakło w jej kolekcji odcieni srebra. Dodatkowo, macie do wyboru warianty klasyczne, brokatowe i pękające - czyli wszystko to, co jest teraz na topie!

Pisałyśmy już, że końcówka roku 2011 i początek roku 2012 stoi pod znakiem złota. Jego pozycji skutecznie zagraża jednak srebro, zwłaszcza w wersji glitter. Co powiecie na chłodny metaliczny połysk na paznokciach?

kolory, manicure, trendy, stylizacja paznokci, srebrny lakier do paznokci

Fot. srebrne lakiery do paznokci IsaDora - 29,90 zł/szt.

W tym sezonie każda modna marka oferująca emalie do paznokci postarała się o to, by nie zabrakło w jej kolekcji odcieni srebra. Dodatkowo, macie do wyboru warianty klasyczne, brokatowe i pękające - czyli wszystko to, co jest teraz na topie!

Zobaczcie nasze znaleziska w GALERII. Macie w swojej kosmetyczce lakier w takim kolorze? Jeśli używałyście którąś z naszych propozycji, to jaki osiągnęłyście efekt i wytrzymałość? Komentujcie!

Czytaj dalej:

Złote lakiery do paznokci, złota emalia do paznokci, manicure

Złote lakiery do paznokci - hit czy kit?

Kosmetyki do rąk, krem do rąk, peeling do rąk, krem na zimę do dłoni

Kosmetyki do rąk - zimowy must have!

Który z metalicznych odcieni lakieru do paznokci wolisz?
Więcej o: