Hollywoodzkie loki - która z gwiazd nosi je najlepiej?

Zobacz które znane panie lubią eleganckie loki i wybierz tę, która nosi je najlepiej! A może spróbujesz sama zrobić tę piękną fryzurę?
Hollywoodzkie loki gwiazd Czy jest choć jedna kobieta, której nie podobają się hollywoodzkie loki? Czy jest choć jedna kobieta, której nie podobają się hollywoodzkie loki? Warto się inspirować gwiazdami, które zatrudniają najlepszych stylistów na świecie. Czy jest pośród nas choć jedna kobieta, której nie podobają się hollywoodzkie loki? W dzisiejszych czasach nie są one aż tak ograniczone, jak kiedyś. Występują w mniejszych lub większych formach. Dla elegantek najlepsze są idealnie wystylizowane, a dla pań ceniących nonszalancję - w lekkim nieładzie. Mogą być zaczesane na bok, wykonane na bardzo długich włosach, ale i tych do ramion. Wybór jest ogromny, a efekt zawsze spektakularny! Puszyste fryzury optycznie wyszczuplą buzię, a fale dodadzą kobiecości i seksapilu. Jeśli już się kimś inspirować, to z pewnością gwiazdami, które zatrudniają najlepszych stylistów na świecie, by uzyskać idealną fryzurę.

Czy jest pośród nas choć jedna kobieta, której nie podobają się hollywoodzkie loki? W dzisiejszych czasach nie są one aż tak ograniczone, jak kiedyś. Występują w mniejszych lub większych formach. Dla elegantek najlepsze są idealnie wystylizowane, a dla pań ceniących nonszalancję - w lekkim nieładzie. Mogą być zaczesane na bok, wykonane na bardzo długich włosach, ale i tych do ramion. Wybór jest ogromny, a efekt zawsze spektakularny! Puszyste fryzury optycznie wyszczuplą buzię, a fale dodadzą kobiecości i seksapilu.

Jeśli nie wiesz jak zrobić fryzurę w tym stylu, obejrzyj instruktaż z użyciem prostownicy:

albo lokówki:

Jeśli już się kimś inspirować, to z pewnością gwiazdami, które zatrudniają najlepszych stylistów na świecie, by uzyskać idealną fryzurę. Obejrzyjcie naszą GALERIĘ gwiazd z przeróżnymi wersjami hollywoodzkich loków i zdecydujcie kto nosi je najlepiej.

Jeśli miałabyś wybierać, zdecydowałabyś się mieć na głowie fryzurę której ze znanych pań z GALERII?

Czytaj dalej:

Fryzura, włosy, czesanie, szczotka, kobieta, brunetka

Szybkie fryzury dla śpiochów

fryzury, gwiazdy, włosy

Do jakiej gwiazdy należy ta fryzura?

Więcej o: