HIT: zabawne błyszczyki i balsamy do ust

Kosmetyki do ust w niebanalnych opakowaniach, które sprawią, że używanie ich stanie się przyjemnością!
Zabawne błyszczyki i balsamy do ust Kosmetyki do ust w niebanalnych opakowaniach. Zajrzyjcie w wolnej chwili do e-sklepu butik4girls.pl - czekają tam błyszczyki i balsamy do ust w bardzo apetycznych opakowaniach. Nasze kosmetyczne odkrycie: amerykańskie balsamy i błyszczyki do ust w opakowaniach, od których aż chce się jeść i pić! Najciekawszy pomysł mieli producenci opakowań w kształcie cukierniczych wyrobów, które kuszą wyglądem i zapachami. Pośród nich znajdziecie lukrowanego pączka z dziurką, babeczkę z kremem malinowym, praliny w stylu Ferrero Rocher czy czekoladki niczym z bombonierki! Poza słodkościami znajdziecie także kapsle o zapachu słynnego napoju Dr Pepper, sztyfty o aromacie MandM's oraz balsamy do ust o smaku lodów. Wszystkie produkty są dostępne w e-sklepie butik4girls.pl.

Przedstawiamy Wam nasze kosmetyczne odkrycie w postaci amerykańskich balsamów i błyszczyków do ust w opakowaniach, od których aż chce się jeść i pić! Naszym zdaniem najciekawszy pomysł mieli producenci opakowań w kształcie cukierniczych wyrobów, które kuszą wyglądem i zapachami. Pośród nich znajdziecie lukrowanego pączka z dziurką, babeczkę z kremem malinowym, praliny w stylu Ferrero Rocher czy czekoladki niczym z bombonierki!

Błyszczyk Babeczka Cupcake Lip Gloss Fancy

Fot. błyszczyk Babeczka Cupcake Lip Gloss Fancy - 14,99 zł

Poza słodkościami znajdziecie także kapsle o zapachu słynnego napoju Dr Pepper, sztyfty o aromacie M&M's oraz balsamy do ust o smaku lodów. Wszystkie produkty są dostępne w e-sklepie butik4girls.pl.

Nie wiemy jak Wy, ale my jesteśmy urzeczone i zamierzamy sprawić sobie którąś z tych propozycji ;)

Zajrzyjcie do GALERII, w której umieściłyśmy mnóstwo pyszności wraz z cenami!

Czytaj dalej:

czerwony makijaż, manicure, kosmetyki, czerwień, bordo, bordowy

Walentynkowa zabawa w czerwone

Różowe kosmetyki

Różowe nowości kosmetyczne - ładne?

Z przedstawionych propozycji najchętniej przygarnęłabym: