Samoopalacze - zdrowe słońce w tubce

Uwielbiamy apetyczne, lekko zbrązowione ciałka, ale tylko uzyskane dzięki zdrowym sposobom, a takimi właśnie są pielęgnujące skórę samoopalacze! Co powiecie na nieszkodliwe opalanie w wydaniu balsamicznym?

Każda okazja, która wymaga od nas sukienki, a tym samym odsłaniania ramion czy nóg, jest dobrym powodem do pochwalenia się piękną, jednolitą kolorystycznie skórą muśniętą słońcem. Niestety, i słońce, i solarium niszczą cerę oraz przyspieszają procesy starzenia - zapewne dlatego coraz mniej gwiazd decyduje się na opalanie. Jest na to jednak sposób: kremy i balsamy brązujące!

kosmetyki, balsam brązujący, pielęgnacja, samoopalacz

Fot. nawilżający krem samoopalający do twarzy Lirene - 16,90 zł

O czym należy pamiętać stosując tego typu kosmetyki? Po pierwsze: po każdej aplikacji należy umyć dłonie, by nie zostały na nich przebarwienia. Po drugie: należy stosować samoopalacze zgodnie z przeznaczeniem - inne do twarzy, inne do ciała, chyba że na opakowaniu zaznaczono, że specyfik nadaje się do obu stref. Po trzecie: opalone ciało wygląda szczuplej. Po czwarte: ciesz się nawilżoną, gładką skórą w pięknym kolorze!

Jeśli macie ograniczony budżet lub zwyczajnie nie wiecie jakie warianty kosmetyków brązujących są dostępne na rynku, zajrzyjcie do GALERII, w której znajdziecie pianki, kremy, spraye i balsamy różnych marek wraz z cenami.

Czytaj dalej:

Szampony przeciw wypadaniu włosów

Szampony przeciw wypadaniu włosów

Kosmetyki do rąk, krem do rąk, peeling do rąk, krem na zimę do dłoni

Kosmetyki do rąk - zimowy must have!

Używasz basamów brązujących?
Więcej o: